Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Житомирі

На ринку мікрокредитування України працюють сотні компаній з різними кредитними програмами для задоволення потреб клієнтів. Але водночас кредит у Житомирі може потягти за собою великі фінансові видатки, пов'язані з досить високою процентною ставкою. Тому під час вибору кредитора не варто поспішати, адже чимало компаній підготували більш ощадні умови для своїх клієнтів. Наприклад, нарахування відсотків за пільговою ставкою або взагалі безвідсоткове кредитування. Гроші в борг у Житомирі можна отримати зовсім недорого, якщо витратити трохи часу на вивчення пропозицій.

Ставки

Мікрофінансова організація ZEN CREDIT видає кредит на карту в Україні на умовах, вигідних передусім позичальникові. Першу позику в розмірі від 200 до 5000 гривень можна взяти за нульовою процентною ставкою, що дозволить повернути ту ж суму, яку ви брали для реалізації своїх цілей. Відсоткова ставка на другий кредит складе 0,675%, на третій і четвертий — 0,6%, а на п'ятий — 0,4%. Потім кредитор підвищить планку кредитного ліміту до 20000 гривень, але одночасно й ставку до 1,5% на день. Що все одно залишається однією з найкращих цінових пропозицій.

Умови та вимоги

Кредит готівкою в Житомирі надають банки й ломбарди, але для отримання грошей потрібно виконати деякі умови. Наприклад, оформити заставне майно, надати поручителів або зібрати довідки, що підтверджують рівень ваших доходів. Однак така процедура не цілком зручна, особливо якщо гроші потрібні в терміновому порядку чи потреба в них виникла у нічний час, коли офіси банків і ломбардів вже не працюють. Кредит онлайн на карту в Житомирі — більш зручний варіант, адже отримати доступ до грошей можна в будь-який зручний час, без залежності від графіка роботи банківських відділень.

Мікрокредит до зарплати має ще одну істотну перевагу — низькі вимоги до позичальника. Для отримання позитивного рішення від кредитора достатньо надати свої паспортні дані. Решта інформації буде отримана в результаті скорингової перевірки, яка триває лише кілька хвилин. Деякий відсоток відмов у МФО пов'язаний з тим, що клієнти здійснюють випадкові помилки під час заповнення заявки. Тому поставтеся уважно до цього процесу.

DMCA.com Protection Status