Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Запоріжжі

Непередбачені життєві обставини здатні «загнати в кут» кожну людину. Напевно кожен з нас може згадати такі моменти, коли терміново були потрібні гроші, трохи не вистачало на бажану покупку, не було чим заплатити за комунальними рахунками чи зробити подарунок близькій людині.

Прийнявши тверде рішення взяти гроші в кредит, багато хто має складнощі з його оформленням. Відсутність офіційного місця роботи перекреслює всі плани, оскільки без довідки про доходи банки не розглядатимуть кандидатуру позичальника. Що робити в такому випадку?

Не впадайте у відчай, вихід знайдено! Сьогодні ви можете отримати кредит у Запоріжжі лише за 1 годину, за допомогою  мікрофінансової організації «Дзен Кредит», не виходячи з дому.

Як це працює?

Сучасні українці не можуть похвалитися достатньою кількістю вільного часу, щоб займатися тривалим збором довідок, що підтверджують наявність джерел доходів, заставного майна, утриманців. Ну а пошук поручителів для багатьох просто неможливий.

Сьогодні будь-який громадянин України, який досяг віку 18 років і має постійну реєстрацію, може швидко отримати гроші в борг у Запоріжжі в компанії Zen Credit.

Забудьте про:

 • паперову тяганину;
 • необхідність просити родичів або знайомих поручитися за вас;
 • обтяжливе очікування остаточного вердикту, який не завжди буває позитивним.

Щоб отримати мікропозику, від вас буде потрібен тільки паспорт, ІПН, картка банку, телефон і трохи терпіння. Переказ необхідної суми на карту онлайн оперативно усуває ваші проблеми.

Мікропозики та їхні переваги

Про можливість оформити онлайн-кредит безготівково в Запоріжжі та інших містах України сьогодні знають майже всі. Зручне і, що важливо, оперативне мікрофінансове кредитування систематично рятує від безгрошів’я тисячі людей різного віку по всій країні.

Більшість позичальників розуміє, що показник відсотків, які нараховуються за мікропозиками, значно вищий, ніж за банківськими кредитами. З іншого боку, блискавичну швидкість процесу, яку надають лише мікрофінансові структури, можна розцінювати як експрес-послугу. У ситуації, коли терміново потрібні гроші, мало хто думає про переплату. Але швидкість — не єдиний плюс позики у Запоріжжі.

 1. Віддалений спосіб оформлення через Інтернет.
 2. Проста й зрозуміла заявка, заповнення якої не вимагає сторонньої допомоги.
 3. Можливість отримати гроші миттєво після схвалення.
 4. Відсутність потреби відвідувати офіс компанії.
 5. Мінімум документів і вимог.
 6. Система знижок, що дозволяє знижувати плату за користування позиковими коштами з кожним новим зверненням.

Куди звернутися?

«Дзен Кредит» — це надійна організація, що надає від 200 до 20 000 гривень повнолітнім позичальникам, які постійно проживають на території України. Ми пропонуємо вам:

 • якісне обслуговування;
 • конфіденційність;
 • допомогу консультанта під час заповнення заявки (за потреби);
 • гарантію оперативного переказу коштів на банківську картку;

найкращі умови для новачків — 0,01% на день!

DMCA.com Protection Status