Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Видача швидких позик на карту

Непередбачені обставини часто порушують плани. Потреба в грошах може бути пов'язана як з радісними, так і з сумними подіями. Онлайн-позики на карту (кредит онлайн на карту будь-якого банку) — це найкращий вихід з положення, якщо до зарплати ще далеко, а знайомі та родичі не в змозі фінансово підтримати вас.

Мікропозики та їхні особливості

У зв'язку з ускладненою фінансової ситуацією в країні великі та середні банківські структури неохоче співпрацюють з клієнтами, які з певних причин не мають можливості документально підтвердити свої доходи, знайти поручителів або надати заставне майно для отримання кредиту.

Мікрофінансові компанії використали цю обставину у своїх цілях. І тепер швидка позика на карту доступна майже кожному повнолітньому громадянину!

Як часто ви стикалися з ситуаціями, коли не вистачало невеликої суми? Запрошення на святкування, поломка комп'ютера, наближення свят, необхідність терміново погасити кредитний платіж або комунальні рахунки вимагають негайних фінансових витрат.

Позика грошей на карту щодня допомагає тисячам наших співгромадян. Більше не потрібно думати про те, де роздобути потрібну суму, досить просто мати банківську карту, паспорт і телефон з виходом у Інтернет. Мікропозика — це просто, як «раз-два-три». Компанія «Дзен Кредит» завжди готова прийти на допомогу.

Умови надання кредиту

Чимало клієнтів запитують, як отримати мікрокредит? Звернення у МФО вигідно вирізняється своєю простотою та доступністю. Основними умовами для надання мікрокредиту є:

 • Повнолітній вік позичальника;
 • Наявність паспорта з постійною реєстрацією;
 • Банківська іменна карта;
 • Пристрій для виходу в Інтернет;
 • Мобільний телефон.

Також можлива видача позики на кредитну карту. Платіжний інструмент може бути будь-яким, головна умова — він повинен належати персонально позичальнику.

Мінімальний перелік вимог приємно дивує і приваблює позичальників. А для тих, хто тільки починає формувати свою кредитну історію, і звернувся до послуг нашої МФО вперше, компанія «Дзен Кредит» надає першу безвідсоткову позику в сумі до 5000 гривень, на термін від 1-го дня до місяця! Тобто потрібно повернути рівно стільки, скільки взяв.

Охочим продовжити співпрацю після успішного повернення коштів варто ознайомитися з подальшими умовами:

 • друга позика зі знижкою на %-у ставку в розмірі 55%;
 • третя і четверта — зі знижкою 60-65%;
 • п'ята — 70%.

За повторних звернень не потрібно буде проходити перевірку, щоб оформити позику на карту. Ми довіряємо своїм постійним клієнтам і готові надати суму до 20 000 гривень починаючи з шостого звернення!

Повернути взяту суму можна, використовуючи найбільш привабливий для себе спосіб:

 • На сайті компанії;
 • У відділенні банку;
 • Електронним переказом через термінал.

Процедура оформлення

Позика на карту через Інтернет — це легко й просто. Весь процес оформлення не забере у вас більше години часу, водночас не доведеться відриватися від важливих справ і зустрічатися з менеджерами компанії.

 1. Заходите на сайт нашої компанії.
 2. Коректно заповнюєте зрозумілу анкету (ПІБ, паспортні дані, номер телефону, місце роботи...).
 3. Відправляєте заявку лише в один клік і очікуєте відповіді.

Після нетривалого звірення зазначеної інформації компанія протягом 10 хвилин прийме рішення про надання мікропозики. МФО «Zen Credit» вирізняється високим відсотком схвалення та максимально вигідними умовами відносно конкурентних структур.

Звернутися до наших послуг ви можете в будь-який час не тільки дня, а й ночі, у святковий або вихідний день. Дозвольте собі те, що хочеться, вже зараз. Життя швидкоплинне і не терпить зволікань, а наша МФО рада підтримати будь-яке ваше починання!

Не варто сумувати, якщо раптово закінчилися гроші. Сучасний підхід до розв'язання фінансового питання втілить мрії та бажання в реальність. Позичити гроші у нас реальніше, ніж у знайомих! Ми чекаємо на ваші заявки.

DMCA.com Protection Status