Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Вінниці

Якщо немає можливості швидко зібрати документи для оформлення кредиту готівкою у Вінниці через банк, краще не втрачати часу і звернутися у мікрофінансову організацію. Наприклад, у МФО ZEN CREDIT, яка допомагає оперативно отримати кредит онлайн на картку, коли на вагу кожна хвилина. Процедура оформлення максимально проста, а кошти будуть видані відразу ж.

Готівкою чи на карту?

Часто бувають випадки, коли потрібно терміново оформити кредитну угоду і отримати фінанси готівкою. Головний недолік такого варіанту — гроші будуть видані на руки, а отже, доведеться відвідувати офіс компанії у робочий час або навіть чекати кілька днів. Крім того, оформлення такої позики часто супроводжується тривалою паперовою тяганиною та формальностями.

Але якщо звернутися до нас за безготівковими фінансами, ви отримаєте більш зручні умови видачі позики, з мінімумом висунутих вимог. Немає потреби в поручителях і довідках про доходи. До того ж виплачувати борг також можна онлайн, через особистий кабінет на сайті.

Гроші в борг у Вінниці від нашої компанії ZEN CREDIT видаються на суму від 200 до 20 000 грн, терміном від 1 дня до 1 місяця з можливістю продовження договору. Першого разу максимальна позика становить 5 000 грн, і видається вона під 0%!

Інші переваги роботи з нами

Кредит у Вінниці для багатьох людей — це єдиний спосіб в короткі терміни дати раду з фінансовими складнощами, оскільки це:

  • доступно. Сайт МФО працює цілодобово, так що оформити заявку можна онлайн в будь-який час, після чого здійснюється переказ коштів на карту клієнта. Це особливо зручно для людей, які живуть не у самій Вінниці, а в невеликих населених пунктах біля неї;
  • оперативно. Заповнення та подання заявки тривають не більше 15 хвилин. Переказ можна буде отримати відразу ж після схвалення та підписання кредитного договору;
  • комфортно. Оформити заявку можна з комп'ютера, телефону, планшета, всюди, де є доступ в інтернет. Крім того, видані кошти можна буде витратити на власний розсуд, оскільки такі послуги є нецільовими;
  • вигідно. Взяти мікрокредит можна на короткий термін (від 1 дня) і не переплачувати за дні, коли у фінансах вже немає гострої потреби. Крім того, завдяки таким позикам вдасться поліпшити кредитну історію та не переплачувати.

Щоб узяти гроші в борг у Вінниці швидко та без відсотків, подавайте свою заявку вже сьогодні. Процедура оформлення угоди та видачі грошей на руки відбувається за лічені хвилини. Компанія пропонує безпрецедентні умови кредитування, а обслуговування клієнтів, судячи з їхніх відгуків, на вищому рівні.

DMCA.com Protection Status