Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Ужгороді

Нові технології активно проникають у наше повсякденне життя. І навіть сфера фінансів, особливо схильна до консерватизму, поступово модернізується та відходить від звичних бюрократичних процедур. Нічого дивного в цьому нема — компанії, що надають послуги мікрокредитування, прагнуть задовольнити запити своїх клієнтів, яких більше не влаштовують послуги традиційної банківської системи. Кредит онлайн в Ужгороді вже став буденним явищем. Будь-який житель цього міста може за лічені хвилини отримати гроші в позику без довідки про доходи та інших документальних підтверджень своєї платоспроможності.

Проте, незважаючи на велику кількість мікрофінансових організацій, далеко не всі з них здатні створити для своїх клієнтів достатньо комфортні умови кредитування. Висока процентна ставка — єдиний, але доволі істотний недолік МФО.

Знижок багато не буває

Втім, сьогодні взяти кредит в Ужгороді можна практично безкоштовно. Якщо вам терміново потрібні гроші, але Ви не готові до великої переплати, варто звернути увагу на пропозиції компанії ZEN CREDIT, котрі відрізняються привабливими умовами. Зокрема, першу позику нові клієнти можуть оформити за нульовою процентною ставкою. При цьому доступна сума становить 5000 гривень.

Другий кредит обійдеться клієнту теж дешево — плата за нього складе 0,675% на день. А потім процентна ставка дещо знизиться — до 0,6% за третій і четвертий кредит та до 0,45% за п'ятий. Якщо всі попередні позики поверталися своєчасно (а максимальний період дії кредитного договору не перевищує 30 днів), компанія буде готова надати у ваше розпорядження суму до 20000 гривень під 1,5%.

Оформлення позики відбувається безпосередньо на сайті. Вам не потрібно змінювати звичний ритм життя для відвідування офісу компанії. А можливість отримати гроші просто на карту дозволить здійснювати безготівкову оплату придбань в супермаркеті або перевести кошти в готівку у найближчому банкоматі.

Тепер відсутність фінансів до зарплати перестане бути приводом для хвилювання, адже Ви завжди можете позичити потрібну суму в ZEN CREDIT і усунути свої першочергові проблеми. Онлайн-сервіс працює цілодобово. Тому навіть у вечірні чи нічні години, а також у вихідні чи святкові дні українці не залишаться без матеріальної підтримки.

DMCA.com Protection Status