Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Умані

Кредитування в режимі онлайн — послуга мікрофінансових організацій, що дозволяє буквально за кілька хвилин усунути не надто істотні фінансові проблеми, пов'язані з ремонтом побутової техніки, оплатою медичних послуг, закупівлею продуктів та подарунків до свята за нестачі власних коштів... Кредит в Умані, який пропонує наша компанія, є відмінною можливістю отримати потрібну суму на картку, не витрачаючи багато часу й сил.

Гроші на карту онлайн надходять практично відразу ж після заповнення заявки. І це вигідно відрізняє мікропозики від банківських кредитних продуктів, що вимагають досить тривалої процедури оформлення. Крім того, компанія видає кредит в Умані в цілодобовому режимі, зокрема у святкові та вихідні дні, коли позичити гроші в іншому місці складно.

Можливість терміново оформити фінансову допомогу в ZEN CREDIT поєднується з досить привабливими умовами. Наприклад, першу позику можна оформити за нульовою процентною ставкою, водночас її максимальний розмір досягає 5000 гривень. Наступні онлайн-угоди не менш вигідні — процентна ставка на другу позику становить 0,675%, на третю й четверту — 0,6%, на п'яту — 0,45%. Починаючи з шостої позики, відбувається збільшення кредитного ліміту до 20000 гривень за ставкою 1,5%.

Щоб отримати гроші до зарплати, не потрібно витрачати час на збір документів — позики на карту видаються без довідки про доходи, без перевірки кредитної історії та інших обмежуючих вимог. Позичальникові потрібно бути повнолітнім і мати паспорт громадянина України — цього цілком достатньо, щоб стати клієнтом надійної компанії ZEN CREDIT.

DMCA.com Protection Status