Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Тернополі

Фінансові складнощі, тимчасова неможливість розраховувати на особисті кошти, життя від зарплати до зарплати — ось головні причини, які спонукають людей взяти кредит онлайн на карту.

Жителі Тернополя, на жаль, теж не завжди можуть покластись тільки на себе. Так що ж все-таки швидше й зручніше — кредит готівкою в Тернополі чи на карту? Відповідь очевидна — другий варіант. А якщо грамотно обрати кредитора, так він ще й вигідніший.

Чому саме ZEN CREDIT?

Почнемо з головного — з процентної ставки. МФО, які надають позики онлайн, часто мають погану славу кредиторів, які сильно завищують відсоток переплати для клієнтів, пропонуючи їм практично кабальні умови. У таких МФО висока процентна ставка — це своєрідна  «компенсація» за швидкість надання грошей, високий відсоток схвалення заявки тощо. Всі перераховані переваги є і в ZEN CREDIT. Але паралельно з ними позичальникові надаються не просто адекватні, а дійсно вигідні умови кредитування.

Так, клієнтам-новачкам взагалі не потрібно переплачувати ні копійки — процентна ставка за першого звернення у компанію дорівнює 0%, іншими словами — відсутня взагалі. Починаючи з другої позики, з'являється переплата. Однак 0.675% на день під час другого звернення, 0.6% за третього й четвертого, і лише 0.45% під час п'ятого не можна назвати невигідними ставками.

Що стосується швидкості, то максимальний час, необхідний для отримання фінансової допомоги — 30 хвилин. Сюди входить час на те, щоб оформити заявку (знадобиться паспорт громадянина України, ІПН, номер мобільного телефону та банківської карти), обробити заявку й перевести гроші.

Онлайн-режим роботи компанії — гарантія того, що отримати кредит у Тернополі, як і в будь-якому іншому місці України, де є доступ в Інтернет, можна практично моментально і навіть не виходячи з дому.

DMCA.com Protection Status