Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит у Сумах

Ще кілька років тому кредит готівкою у Сумах був єдиною можливістю отримання фінансової допомоги. Але сьогодні ситуація кардинально змінилася — взяти кредит через Інтернет, не покидаючи затишної квартири чи робочого місця, може кожен охочий.

Щоб оформити швидкий кредит у Сумах, знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код, комп'ютер або цифровий пристрій з виходом у Інтернет, банківська карта. І, звичайно, надійна мікрофінансова організація, що надає найкомфортніші та найбільш вигідні умови своїм клієнтам. Щоб не сплачувати величезні відсотки, гроші в борг у Сумах найкраще брати в ZEN CREDIT, яка пропонує:

  • можливість терміново оформити позику лише за кілька хвилин без довідки про доходи;
  • цілодобове обслуговування в режимі онлайн;
  • оперативний переказ грошей на карту.

Звісно, головною перевагою МФО є унікальна можливість економії — нові клієнти можуть отримати гроші в розмірі від 200 до 5000 гривень під 0%. Це дозволить легко усунути будь-які фінансові проблеми: здійснити ремонт у квартирі, сплатити медичні послуги або комунальні рахунки, придбати товар за акційною ціною чи нормально дожити до зарплати.

Другу позику компанія видає за ставкою 0,675%, третю й четверту — під 0,6%, п'яту — під 0,4%. Постійним позичальникам, які своєчасно повертають борги, підвищується кредитний ліміт до 20000 гривень, а процентна ставка становитиме 1,5% на день — одна з найкращих пропозицій на ринку мікрокредитних послуг України.

Позики видаються на термін до 30 днів, але чим коротший період кредитування, тим меншу суму боргу Ви заплатите. Так що коли вам терміново потрібні гроші, звертайтеся у ZEN CREDIT — компанію, доброзичливу до клієнта.

DMCA.com Protection Status