Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Рівне

Ситуації, коли терміново потрібні гроші, трапляються на кожному кроці — зламалася пральна машина, оголосили знижки на зимове взуття, знадобилися кошти на дороге лікування, з'явилася можливість купити гарячу путівку... Якщо власних заощаджень на це не вистачає, може врятувати кредит готівкою у Рівному. Однак у наш час позичальник може обирати, де взяти кошти, яких бракує — в банку чи в МФО. У першому випадку швидкого результату чекати не доводиться — банківське кредитування потребує чимало часу для збору всіляких довідок. А ось якщо звернутися у мікрофінансову організацію, наприклад, в ZEN CREDIT, гроші з'являться на карті протягом 15–20 хвилин.

Можливість взяти кредит у Рівному на найвигідніших умовах, які надає ця компанія, допоможе швидко усунути будь-які фінансові проблеми клієнта без великих витрат часу й сил. Це особливо важливо, коли фінанси потрібні терміново — Вам треба лише оформити заявку на сайті компанії, зазначивши суму та дату погашення боргу. Гроші в режимі онлайн видаються без довідки про доходи, з документів позичальникові потрібно мати тільки паспорт та ІПН.

ZEN CREDIT пропонує досить економні умови. Наприклад, перша позика, розмір якої може сягати 5000 гривень, видається за нульовою процентною ставкою, а надалі розмір відсотків змінюється так:

  • друге звернення — 0,675%;
  • третє й четверте — 0,6%;
  • п'яте — 0,45%.

Наступні позики мають свої особливості — кредитний ліміт збільшується до 20000 гривень, а процентна ставка зростає до 1,5%. Ще однією важливою перевагою нашої МФО є цілодобовий розгляд заявок — і в нічний час, і у вихідні дні Ви отримаєте миттєву фінансову підтримку.

DMCA.com Protection Status