Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Полтаві

У наш час непоодинокі випадки, коли в найпотрібніший момент може не вистачити власних фінансових коштів. Наприклад, перед самою зарплатою захворів хтось із близьких, в магазині оголосили сезонний розпродаж або вийшов з ладу холодильник. У таких випадках гроші потрібні негайно, але банківські кредитні програми навряд чи допоможуть. Щоб оформити споживчий кредит готівкою в Полтаві, потрібно витратити надто багато часу:

  • зібрати купу довідок;
  • знайти поручителів;
  • приділити час візиту в банк;
  • висидіти в довгій черзі;
  • а тоді через кілька днів почути відмову без пояснення причин.

Ні, така процедура ніяк не може врятувати в екстреній ситуації. А тому все більшої популярності набуває швидкий кредит на карту, який можна оформити у режимі онлайн у будь-якій мікрофінансовій організації. Проте, ні, не в будь-якій — кредит у Полтаві повинен бути вигідним для позичальника, щоб його повернення не перетворилося в нову, більш серйозну проблему.

А отже, слід знайти кредитора, який запропонує найкращі умови. А що може бути краще, ніж повернути ту ж суму, яку позичав? Тому компанія ZEN CREDIT пропонує взяти кредит у Полтаві по безвідсотковій ставці — кожен новий клієнт може скористатися цією безпрецедентною пропозицією та отримати першу позику в розмірі до 5000 гривень на термін до 30 днів абсолютно безкоштовно.

Найкращі відсотки

Лише через кілька хвилин потрібна вам сума буде перерахована на карту будь-якого банку України — це найшвидший та зручний спосіб отримати гроші в борг у Полтаві! Якщо після своєчасного погашення мікропозики вам знову терміново знадобляться фінанси, ZEN CREDIT буде радий продовжити співпрацю. Щоправда, тоді процентну ставку платити все ж доведеться, але її незначний розмір навряд чи сильно засмутить. Судіть самі: другий договір можна оформити за ставкою 0,675%, третій і четвертий — по 0,6%, п'ятий — по 0,45%.

Якщо вам потрібна більш значна сума, починаючи з шостого звернення ліміт зростає до 20000 гривень за процентної ставки 1,5% — така сума доступна всім постійним клієнтам, які встигли довести свою відповідальність у виконанні фінансових зобов'язань.

Слід зазначити, що гроші до зарплати видаються без довідки про доходи, без поручителів і застави, у будь-який зручний для вас час — в режимі 7/24.

DMCA.com Protection Status