Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Одесі

«Гроші вирішують все»! Часто погоджуєтеся з цим твердженням? Якщо так, це може означати, що час від часу ви відчуваєте брак коштів для розв'язання будь-яких проблем. Регулярна матеріальна неспроможність пригнічує людей і валить в депресивний стан.

Сьогодні взяти кредит на карту онлайн може кожен, хто потрапив у скрутне становище. Компанія «Дзен Кредит» не залишить своїх співгромадян на самоті у скрутну хвилину!

Що робити, коли терміново потрібні гроші?

Гроші мають властивість закінчуватися в найбільш критичний момент. Швидко поліпшити матеріальне становище можна, взявши кредит готівкою в Одесі, використовуючи наші послуги. Чимало мешканців курортного міста вже оцінили переваги використання позики на карту й стали нашими постійними вдячними позичальниками.

Кредити онлайн в Одесі швидко завойовують все більшу аудиторію завдяки своїм простим умовам, швидкості й зручності отримання допомоги.

Потрібно позичити гроші до зарплати чи до моменту отримання іншого доходу в Одесі? Просто виконайте 3 простих дії:

  • зайдіть на сайт нашої МФО;
  • приготуйте паспорт;
  • заповніть анкету-заявку, вказавши стандартні особисті дані.

Нам знадобиться буквально 15 хвилин, щоб терміново оформити для вас потрібну суму грошей в борг. Все ще роздумуєте? Мікрофінансова компанія працює цілодобово, зокрема у святкові та вихідні дні, тому звертайтеся коли завгодно, ми завжди раді!

Переваги використання послуг

Взяти невеликий кредит в Одесі набагато простіше, ніж здається. З'явившись на ринку фінансових послуг України, МФО склали серйозну конкуренцію малим і середнім банкам. Секрет успіху очевидний — мікропозика видається без застави й поручителів, онлайн на банківську карту, потрібен тільки паспорт і телефон.

І це не всі переваги. Позичальникам, які вперше звернулися у «Дзен Кредит», ми готові видати гроші до 5000 гривень в борг в Одесі абсолютно безкоштовно! Коли наступить строк оплати, Вам потрібно буде повернути рівно стільки, скільки ви й брали.

Для постійних клієнтів також діє вигідна система лояльності. На другий мікрокредит МФО «Дзен Кредит» робить знижку 55%, на 3-ій і 4-ий — 60%, на 5-ий — 70%! До 6-ї позики щоденна процентна ставка зменшується з кожним разом! Наші «резиденти», які успішно підтвердили свою надійність та платоспроможність, в 6-ий раз можуть взяти мікропозику на суму до 20000 гривень за стандартною ставкою — 1,5% на день.

Співпраця з нами дозволяє кожному українцеві з легкістю виходити з безгрошового тупика. Щоб стати клієнтом компанії Zen Credit, потрібно тільки:

  • бути повнолітнім;
  • мати паспорт, який підтверджує громадянство України та прописку на її території;
  • мати карту абсолютно будь-якого банку країни;
  • мати мобільний телефон.

З ZEN CREDIT вирішують не гроші, а Ви!

DMCA.com Protection Status