Про нас

Наша команда

ZEN CREDIT — нова мікрофінансова організація, послуги якої полягають у видачі швидких кредитів у онлайн-режимі. Компанія працює відповідно до законодавчих актів України, про що свідчить отримання сертифікату №17594589 про реєстрацію фінансової установи, виданого Нацкомфінпослуг 19.03.2017 р.

Над розробкою онлайн-сервісу працювала команда досвідчених IT-фахівців, яким вдалося створити сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, з достатнім набором інформаційних вкладок, із сучасним дизайном та безвідмовною роботою всіх функцій для оформлення кредиту. Під час розробки сайту багато уваги приділялося безпеці персональних даних клієнтів — використання технології SSL та сертифікату PCI DSS дозволяє нам гарантувати абсолютний захист всієї інформації від хакерських атак та шахрайських дій.

Крім програмістів, у компанії працює великий штат економістів і фінансових аналітиків, які використовували весь свій багатий досвід для розроблення комфортних умов кредитування, вигідних і зрозумілих для клієнтів. Юридична служба стоїть на захисті не тільки інтересів компанії — завданням наших юристів є підтримка діяльності компанії у правовому полі України, а тому наші клієнти знаходяться під захистом всіх законодавчих норм, що регулюють взаємодію кредитора і позичальника.

Служба технічної підтримки здійснює прямі контакти з клієнтами. Від цих співробітників ми вимагаємо високого рівня компетенції, щоб вони могли у будь-який момент відповісти на питання позичальників, допомогти у розв'язанні проблем, дати необхідну консультацію.

Вся команда ZEN CREDIT працює на досягнення спільної мети — надати українцям найкращий сервіс фінансової допомоги.

DMCA.com Protection Status