Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Миколаєві

Ринок фінансових послуг України пропонує населенню великий вибір різних кредитних продуктів, серед яких особливу популярність мають мікропозики. Взяти кредит у Миколаєві можна не тільки в банках, але й у мікрофінансових організаціях, які практикують прискорену систему оформлення. Кредит онлайн в Україні сьогодні можна отримати лише за кілька хвилин на будь-які цілі: на ремонт, придбання побутової техніки, організацію весілля чи відпускної подорожі, оплату навчання чи оренди житла. Кредит готівкою в Миколаєві видається як у офісах МФО, так і за допомогою переказу коштів на карту, що набагато швидше й зручніше.

Швидкий кредит у Миколаєві в онлайн-режимі можна отримати без застави та поручителів на найбільш привабливих умовах, якщо провести мінімальний огляд наявних пропозицій та обрати найбільш гідну з-поміж них. Гроші в борг у Миколаєві за адекватною процентною ставкою та з мінімальним пакетом документів пропонує компанія ZEN CREDIT, у якій вимоги до позичальника обмежуються наявністю паспорта та віком більше 18 років.

Щоб отримати гроші на карту, слід заповнити заявку, зазначивши у ній бажану суму позики й дату погашення. А для розрахунку вартості кредитних послуг варто скористатися онлайн-калькулятором, який покаже точний розмір боргу з урахуванням відсотків. До речі, наша компанія надає можливість взяти до зарплати суму від 200 до 5000 гривень, на термін до 30 днів за нульовою процентною ставкою, що є найбільш економним варіантом з усіх існуючих на сьогодні кредитних програм. За повторних звернень розмір процентної ставки становитиме:

  • 0,675% на другу позику;
  • 0,6% на третю й четверту;
  • 0,4% на п'яту;
  • 1,5% на всі наступні, але водночас максимальний розмір угоди зростає до 20 тисяч гривень.

Оформити мікрокредит у компанії ZEN CREDIT можна в будь-який час доби — онлайн-сервіс працює в режимі 7/24. Це дозволяє клієнтам розраховувати на термінову допомогу в будь-яких ситуаціях. У будні й свята, в нічні та вечірні години компанія готова видати позику своїм клієнтам, навіть тим, хто не має офіційного працевлаштування або чия кредитна історія не відповідає суворим вимогам банків. Кредитування на карту — найкраща альтернатива тривалому накопиченню, це простий та зручний спосіб усування повсякденних проблем.

DMCA.com Protection Status