Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Мікрокредити і мікропозики на банківську карту

Сучасне мікрокредитування настільки популярне й доступне, що людям простіше звернутися в мікрофінансову організацію, ніж позичати гроші «по-сусідськи» або брати кредит готівкою в банку. Всенародна любов до МФО зрозуміла — отримання мікропозик стало таким же звичним побутовим явищем, як ходити в магазин за хлібом.

На жаль, традиційна банківська система, навіть маючи значний досвід у сфері кредитування, не розглядає видачу міні-позик людям з низьким рівнем доходу. Для багатьох кредит готівкою все ще залишається недосяжним, адже вимагає документального підтвердження сумлінності та платоспроможності. Це одна з причин стрімкого розвитку небанківських кредитних організацій на фінансовому ринку України, серед яких виділяється і наша компанія.

«ДЗЕН КРЕДИТ» спеціалізується на кредитуванні населення невеликими за сумою терміновими онлайн-позиками. Обіцяючи високий відсоток схвалення заявок, компанія впевнено виконує свої зобов'язання. Умови кредитування прозорі та розроблені відповідно до потреб позичальників для розв’язання їхніх екстрених фінансових питань.

Як люди самі створили прості умови позики

Багато хто з вас вже оформляв мікрокредит, коли терміново вимагалася невелика сума. Тепер дайте собі відповідь, чому Ви звернулися саме в МФО? Не дивуйтеся, якщо ваші відповіді співпадуть з позиціями нижче:

  • банки не видають кредити на маленькі суми;
  • розраховували повернути мікропозику через кілька днів / тижнів;
  • не могли позичити у знайомих;
  • відсутнє офіційне джерело доходу;
  • наявна погана кредитна історія.

Таким чином, вивчаючи профіль середньостатистичного позичальника, наша компанія змогла розробити лояльні умови кредитування, які дають реальну можливість просто й швидко взяти мікропозику без довідок і багатоетапної перевірки кредитної історії.

Як житель Києва отримав позику, відпочиваючи на морі

Звідки взялося поняття «зручність у отриманні мікрокредиту»? Слово «зручно» асоціюється у багатьох з комфортним положенням свого тіла. Наприклад, у м'якому кріслі, на дивані, або, припустимо, на пляжі біля моря.

Так от. Щоб отримати мікропозику на карту, достатньо мати засіб зв'язку з виходом у Інтернет. Чимало відпускників змогли без відмови отримати позики в нашій компанії, лежачи на пляжі та надсилаючи заявку онлайн. Після схвалення гроші відразу ж надійшли на банківську карту.

Як стати клієнтом

Позичальником може стати повнолітній громадянин України. Ми не боїмося співпрацювати з клієнтами з не найкращою кредитною історією, до нас звертаються люди з активними фінансовими зобов'язаннями і ті, які не мають офіційного джерела доходу. У таких випадках слід зазначати про себе відомості як про самозайняту особу. Звісно, наявність хоча б мінімальних доходів обов'язкова. Для подачі заявки достатньо мати паспорт і банківську карту.

Новий клієнт

Кожен новий клієнт отримує від нашої компанії приємний бонус — йому належить безпроцентна (!) позика до 5000 грн. Така програма практикується мікрофінансовими організаціями із солідним статутним капіталом та високим рівнем повернення позикових коштів.

Умови кредитування

За першого звернення мікропозики онлайн видаються на суму від 200 до 5000 грн, під час шостого і наступних — до 20 000 грн. Термін кредитування становить від 1 до 30 днів, водночас позичальник має право самостійно обирати період кредитування.

Стандартна відсоткова ставка становить 1,5% на день. Рівень відсотків знижується під час оформлення повторних кредитів: другий кредит обійдеться в 0,675%, третій і четвертий — 0,6%, п'ятий — 0,45%. Відсотки наведено у щоденному обчисленні.

Як отримати позику

Наш сайт працює цілодобово, оскільки скорингова система розглядає звернення відразу ж за їх надходження, 24 години на добу, без вихідних. За допомогою кредитного калькулятора потрібно розрахувати найбільш відповідну для себе суму й термін кредиту. Оформити заявку та відправити її на розгляд. Після цього слід дочекатися рішення та зарахування грошових коштів на банківську карту. Очікування не триватиме довше 10–15 хвилин. Співпрацюйте з нами і більше не майте гострої потреби в грошах.

DMCA.com Protection Status