Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит онлайн у Львові

Забудьте про довгі черги, які доводиться вистоювати, щоб оформити споживчу позику в банку. Не витрачайте час на збір довідок і на пошук поручителів. Не чекайте по кілька днів відповіді та не бійтеся відмови кредитора — кредит онлайн у Львові від компанії ZEN CREDIT можна оформити лише за 5 хвилин без довідок і поручителів, отримавши позитивне рішення навіть за наявності несприятливої кредитної історії. Вам не треба здійснювати складних обчислень, згадуючи формули зі шкільної програми — кредитний калькулятор виконає всі дії і покаже Вам точну вартість послуги залежно від суми та строку повернення.

Втім, щоб укласти угоду на кредит онлайн на карту в Україні, іноді можна обійтися і без калькулятора, адже для нових клієнтів компанія підготувала щедрий подарунок — нульову процентну ставку, від 200 до 5000 грн, терміном до 30 днів. Під час наступних звернень рахувати відсотки все ж доведеться — другу позику тут можна взяти за пільговою ставкою 0,675%, третю й четверту — за ставкою 0,6%, а п'яту — під 0,4% на день. За умови своєчасного повернення коштів кредитор підвищить ліміт до 20 000 гривень.

Кредит готівкою у Львові отримати нескладно, але ще зручніше й вигідніше оформляти позику на карту — це можна зробити в будь-який час доби, зокрема у святкові й вихідні дні. Крім того, Вам навіть не доведеться вставати з улюбленого крісла. Кілька натискань по клавіатурі, і Ви зможете взяти кредит у Львові на будь-які цілі лише за 10–15 хвилин.

Не залишайтесь наодинці зі своїми проблемами — звертайтеся у ZEN CREDIT та отримуйте оперативну фінансову підтримку.

DMCA.com Protection Status