Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит цілодобово, гроші в будь-який час

Одним з найбільш поширених варіантів усунення короткочасних фінансових проблем в Україні є мікропозика. Існують два основних способи її отримання — кредит готівкою та кредит онлайн. Більшість позичальників віддає перевагу саме другому варіанту з огляду на його безперечну зручність та економію часу. І справді, оформити позику в Інтернеті, не виходячи з дому, — це швидко й просто. Але, крім цих очевидних плюсів, є ще один — можливість отримати кредит онлайн на карту цілодобово. Доступна ця опція, щоправда, не у всіх МФО. Саме тому багато громадян обирають ZEN CREDIT.

Чому важливо мати доступ до термінової цілодобової позики?

Ситуації бувають різні. Передбачити, коли саме можуть знадобитися гроші, практично неможливо. Люди, які живуть від зарплати до зарплати і не мають фінансової «подушки безпеки», можуть зіткнутися з тим, що їм раптово знадобляться фінанси вночі (наприклад, у разі потреби екстреного лікування, попадання в ДТП або за умови інших серйозних проблем). А зайвих коштів в бюджеті немає. Позичити «офлайн» посеред ночі теж не вийде — ні банки, ні офіси МФО в цей час не працюють. Залишається лише можливість взяти мікропозику на карту цілодобово онлайн. І тут на допомогу приходить «ДЗЕН КРЕДИТ».

Умови

Не варто думати, що за можливість без відмови взяти в борг у режимі 24/7 компанія ZEN CREDIT пропонує клієнтам розплачуватися вигідністю умов. Навпаки, розуміючи, що за допомогою до кредиторів звертаються не від хорошого життя, наша організація пропонує одні з найкращих умов на ринку Інтернет-кредитування України.

Отже, процентна ставка для клієнтів-новачків дорівнює 0%. За першого звернення позичальник може оформити кредит на суму до 5000 гривень, повернувши після закінчення кредитного договору рівно ту ж суму, що й позичав. Під час другого звернення з'являється процентна ставка в 0,675%, за третього і четвертого — 0,6-0,52%, п'ятого — 0,45%. Водночас стандартний відсоток переплати дорівнює 1,5% на день, а отже, навіть без знижок, що надаються компанією, позики можна слушно назвати вигідними.

Максимальна сума, на яку може розраховувати клієнт, — 20 000 грн, що як мінімум удвічі перевищує кредитний ліміт левової частки українських МФО. Де зазвичай не видають п'ятизначні суми в принципі. Доступні терміни — від 1 до 30 днів включно. Позичальнику надається можливість пролонгації та дострокового погашення заборгованості.

Процес оформлення

Як отримати допомогу від ZEN CREDIT? Дуже просто! Весь процес триватиме не більше 15–20 хвилин, а впоратися з ним може кожен. Для оформлення потрібно:

  • Бути повнолітнім громадянином України;
  • Мати український паспорт;
  • Мати ІПН;
  • Вказати актуальний номер мобільного телефону;
  • Зазначити номер банківської карти, на яку буде здійснено перерахування коштів.

Надавши достовірні дані про себе, клієнт має хороший шанс на схвалення заявки, оскільки обробляється вона в автоматичному режимі. А отже, суб'єктивний людський фактор повністю виключено.

Висновок

Можливість взяти кредит цілодобово надають далеко не всі МФО. І далеко не всі з них готові давати гроші онлайн цілодобово на вигідних умовах, швидко і практично без відмови. У ZEN CREDIT змогли об'єднати всі ці плюси, тому зростання популярності нашої мікрофінансової організації серед населення України — цілком зрозуміле, закономірне явище. Наявність таких кредиторів дає людям з невеликими доходами впевненість, що в скрутну хвилину гроші обов'язково знайдуться.

DMCA.com Protection Status