Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Кривому Розі

Онлайн-кредит на карту в Україні став одним з найпоширеніших засобів усунення короткочасних фінансових проблем, зокрема браку грошей до зарплати у зв'язку з форс-мажорними обставинами. Головною перевагою цього варіанту є те, що можливість позичальника отримати гроші не прив'язана до конкретного населеного пункту.

Візьмемо для прикладу Кривий Ріг. Отже, отримати гроші в борг у Кривому Розі можна протягом буквально 15–20 хвилин, з мінімумом бюрократії і водночас на вигідних умовах. Головне — правильно обрати кредитора. Чому звернутися в ZEN CREDIT буде найкращим рішенням?

Відсоток переплати

Очевидно, якщо об'єктивні обставини змушують шукати гроші до зарплати у Кривому Розі, позичальникові вкрай небажано багато переплачувати за користування кредитними коштами. Саме тому процентна ставка — найважливіша умова будь-якого кредитного договору.

У ZEN CREDIT вона відсутня зовсім. Оформити першу позику в Кривому Розі за допомогою нашої МФО можна взагалі безкоштовно. Відсоткова ставка дорівнює 0%. Для тих, хто звернувся вдруге, вона дорівнює 0,675% на день, третій і четвертий рази — 0,6%, п'ятий — 0,45%. Максимальна сума за першого звернення становить 5000 гривень, в подальшому ліміт може сягнути 20 000 грн.

Зрозумілий сервіс та оперативність

Другою за важливістю умовою після процентної ставки є реальний час, витрачений на отримання фінансів. Чим більше бюрократичних нюансів, тим більше часу доведеться згаяти.

У ZEN CREDIT можна взяти практично моментальну позику, яку буде переведено на карту, зазначену позичальником у заявці. Отримати її можна без довідки про доходи, застав і поручителів, довідки з місця роботи тощо. По суті, це кредитування за паспортом. Правда, знадобиться ще ІПН та номер мобільного телефону.

Однак перелік бюрократичних процедур зведено до мінімуму. Оформляється заявка в режимі онлайн, обробляється вона автоматично, що зводить нанівець ймовірність відмови через людський фактор (поганий настрій співробітника, наприклад). Інтернет-режим дозволяє звертатися за послугами компанії з будь-якої точки країни, де є доступ у Мережу. А отже, кредит у Кривому Розі можна отримати так само просто й швидко, як і де-небудь ще в Україні, навіть не виходячи з дому.

__________

Якщо Ви проживаєте в Україні, досягли повнолітнього віку, у вас на руках є необхідний мінімум документів і вам терміново потрібна вигідна позика — ZEN CREDIT чекає на вашу заявку. Забудьте, що таке кредит готівкою в Кривому Розі чи в будь-якому іншому місті/селі. Позики онлайн на банківську картку — це якісно новий спосіб кредитування, який поступово витісняє традиційний і, звісно, значно зручніший на практиці.

DMCA.com Protection Status