Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Швидкий кредит від 5 хвилин до 1,5 години

Онлайн-позики — відносно нова послуга на фінансовому ринку України, яка змогла скласти гідну конкуренцію звичним банківським продуктам. Попит на такий тип кредитування зумовлений високою швидкістю обслуговування. Сьогодні можна оформити кредит від 5 до 15 хвилин, до того ж не потрібно збирати різноманітні довідки та витрачати час на відвідування офісів кредиторів.

Схвалення кредиту за 5 хвилин у нашій компанії дозволяє терміново усунути будь-які незаплановані проблеми: придбати ліки, оплатити рахунок за ремонт автомобіля чи побутової техніки, внести плату за навчання чи оренду житла.

Де взяти екстрений кредит

ZEN CREDIT готовий видати моментальний кредит у Києві та інших великих і маленьких населених пунктах України. Оскільки вся процедура оформлення відбувається в режимі онлайн, абсолютно не важливе місце проживання позичальника. Достатньо мати стаціонарний або мобільний пристрій з виходом у Інтернет, щоб отримати доступ до фінансових коштів.

Навіть найбільш зайнята людина зможе знайти час на заповнення заявки, щоб отримати кредит. Від 5 хвилин до 1,5 години — саме стільки знадобиться кредиторові для перевірки інформації про клієнта та переказу грошей на його банківську картку.

Позичальник сам вирішує, яка сума зможе задовольнити його потреби, і в який термін він зможе повернути гроші. Звісно, у кожній компанії існують свої ліміти як за термінами кредитування, так і за максимальним розміром кредитування. Але все ж у клієнтів залишається можливість вільного вибору.

Можливість отримати гроші за годину — не єдина перевага нашої МФО. Мікрокредитування передбачає:

  • відсутність великої кількості документів;
  • низькі вимоги до позичальника та його кредитної історії;
  • максимально зрозумілий процес оформлення;
  • можливість цілодобового отримання грошей на карту будь-якого українського банку.

Найвигідніші умови

Умови отримання кредитних коштів значно відрізняються у різних кредитних організаціях, тому позичальник не повинен поспішати, приймаючи першу-ліпшу пропозицію. Навіть у найбільш термінових ситуаціях є сенс розглянути декілька варіантів, адже позика за годину видається на привабливих умовах не скрізь. У нас для залучення клієнтів задіюються бонуси та розіграші цінних призів, знижки на оплату відсотків та нульова ставка на перше звернення. Сьогодні можна взяти позику без особливих переплат, варто тільки уважніше придивитися до наявних пропозицій.

ZEN CREDIT — сучасний онлайн-сервіс, в якому можна отримати до 20000 гривень на будь-які цілі. Процентна ставка тут становить 1,5% на день, проте нові клієнти можуть оформляти перші 5 угод на пільгових умовах. Для новачків передбачена особлива знижка — 99,9%, щоправда, тоді діє кредитний ліміт, який обмежує суму позики до 5000 грн. Термін кредитування становить до 30 днів з можливістю подальшої пролонгації, що дозволить повернути гроші в найбільш вдалий час.

DMCA.com Protection Status