Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Отримання кредит онлайн для студентів в Україні

Студенти в різні історичні часи потрапляли до категорії фінансово незахищених верств населення. Це й зрозуміло, адже деякі батьки не в змозі повністю утримувати своїх повнолітніх дітей. Розшукати роботу для юнаків без освіти теж складно. Тому й звертатися у банк за кредитом безглуздо. Але вихід завжди є. Компанія Zen Credit пропонує швидку позику для цієї категорії населення на вигідних умовах.

Доступність

Практика показує, що банківські структури неохоче укладають кредитні договори зі студентами, які, звісно, часто стикаються з проблемою браку грошей на день народження, ремонт техніки, оплату навчання чи гуртожитку... За низкою зрозумілих причин такі клієнти не в змозі підтвердити наявність доходів і знайти поручителів. Для отримання позики також часто вимагається заставне майно. Все це робить отримання послуги неможливим. Вихід із ситуації полягає в зверненні до мікрофінансових організацій.

У свою чергу, швидка позика від компанії «Дзен Кредит» доступна практично для кожного клієнта, який досяг повнолітнього віку і є громадянином України. Кредит студентам щодня допомагає тисячам людей по всій країні. За допомогою послуг нашої компанії Вам більше не доведеться перейматись про нестачу грошей до стипендії. Заведіть персональну банківську картку та випишіть дані паспорта + ІПН. Оформлення заявки здійснюється в онлайн-режимі.

Умови угоди

Кредит для студентів видається тільки на карту, а якщо потрібна готівка — допоможе найближчий банкомат. Мінімальний перелік обов'язкових вимог приємно здивує, а крім того, організація має високий відсоток схвалення заявок.

МФО «ДзенКредит» надає першу позику без відсотків (0,01%) на суму до 5000 гривень. У разі продовження співпраці (після погашення заборгованості) умови такі:

  • II випадок — 0,675%;
  • III, IV — 0,6-0,52%;
  • V — 0,45%.

Завдяки спеціальній скоринговій системі обробка інформації про потенційних клієнтів здійснюється протягом декількох хвилин. За повторних звернень у аналізі даних немає потреби. Компанія повністю довіряє відповідальним клієнтам і пропонує ліміт кредитування у розмірі 20 тис. грн. Студентський кредит погашається через наш сайт, банк або електронний переказ терміналом.

Як оформити співпрацю?

Пропонуємо оформити кредит студентам без роботи за спрощеною схемою. Заповніть заявку в режимі online. Уважно пропишіть власні дані, попередньо обравши розмір кредиту і термін його використання. Згідно вказівок заповніть усі розділи анкети. Допускається введення номера тільки особистої банківської карти. Детально ознайомитися з умовами договору можна перед його підписанням (за допомогою SMS-коду).

Веб-сайт компанії доступний цілодобово, без свят і вихідних. МФО «Дзен Кредит» надає позику студентам на таких же вигідних умовах, як і бізнесменам. За умови відповідального виконання позичальником своїх зобов'язань кредитні ресурси будуть доступні йому завжди — мікрофінансова організація ZenCredit не відмовляє в допомозі порядним клієнтам.

DMCA.com Protection Status