Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Взяти кредит онлайн, мікропозики з поганою кредитною історією в Україні

Більша частина населення країни, на жаль, не може похвалитися гідними зарплатами та пенсіями, а тому українці досить часто потрапляють в обмежені фінансові обставини. На допомогу приходять різні банківські установи, де пропонують послуги з кредитування фізичних осіб. Однак через непереборні обставини людина не завжди може вчасно та в повному обсязі розрахуватися з банком, і таким чином поповнює собою перелік ненадійних клієнтів. Згодом взяти в банку кредит з поганою кредитною історією може бути надто проблематично.

Звернення до близьких людей з проханням позичити гроші здатне зіпсувати найдобріші відносини. Щоб не наражати на небезпеку дружні та родинні зв'язки, не оббивати пороги банку, можна звертатися в мікрофінансові організації та отримувати кредит на карту буквально за кілька хвилин, причому на вигідних умовах.

Якщо ситуація склалася таким чином, що терміново потрібні гроші, не варто впадати в паніку та зневіру. Навіть людям, які мали не дуже вдалий досвід співпраці з банками, усунути всі складнощі допоможе кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією.

Куди звернутися за кредитом за умови поганої кредитної історії

Українці, які в минулому зіштовхнулися зі складнощами в погашенні позик у банку, не є бажаними клієнтами, яким ці установи прагнуть позичити гроші. Тому за умови фінансової скрути людина починає судорожно шукати, які банки дають кредит з поганою кредитною історією. Завдання досить складне навіть для Києва, але вирішуване.

Клієнтові з зіпсованою КІ, який вдало впорався з завданням з пошуку банку, слід приготуватися до не дуже вигідних умов кредитування. Може бути запропонована підвищена процентна ставка, зниження ліміту й терміну погашення позики, збір цілого пакету документів і надання поручителів. Відразу стає зрозумілим, що оформлення такої позики забере занадто багато часу й сил, а також спричинить зайві фінансові витрати.

Мало хто знає, що існує відмінна альтернатива банкам за наміру оформити мікропозику. Мікрофінансові організації діють у рамках правового поля країни, видаючи позики за паспортом всім громадянам, які досягли повноліття. На сьогоднішній день на фінансовому ринку України успішно працює безліч МФО, а тому, плануючи взяти мікрокредит, варто ознайомитися з умовами декількох компаній, щоб обрати для себе найпривабливіші.

Чим приваблює ZEN CREDIT

Серед величезного розмаїття мікрофінансових організацій приємно дивує ZENCREDIT. Ставлення, повне довіри й доброзичливості до кожного клієнта, налаштовує на довгу плідну співпрацю. За наявності паспорта будь-який користувач, який правильно оформив заявку, протягом декількох хвилин може взяти кредит з поганою кредитною історією.

Оперативна робота компанії дає можливість всім охочим повнолітнім громадянам України своєчасно отримати гроші в борг на особисті цілі. Щодня, без перерв, навіть у вихідні та святкові дні «ДЗЕН КРЕДИТ» перерахує потрібну грошову суму на будь-яку банківську карту позичальника. За потреби готівку можна отримати в найближчому банкоматі.

Вигідні умови кредитування

Наша МФО пропонує одні з найвигідніших для позичальників умови співпраці. Саме тут на нових клієнтів чекає приємний сюрприз у вигляді повної відсутності процентних нарахувань за оформлення першого кредиту на термін від 1 до 30 днів. Сума першої мікропозики з поганою кредитною історією може сягати 5000 гривень, залежно від ваших потреб.

Для постійних клієнтів ми готові збільшити ліміт кредитування до 20000 гривень за стандартної ставки 1,5%. Вигідні умови компанії залучають безліч клієнтів, особливо тих, які мали в минулому невдалий досвід кредитування у банках. Своєчасно погашаючи позики у ZEN CREDIT, вони не тільки безболісно розв'язують свої грошові проблеми, а й відновлюють кредитну репутацію.

DMCA.com Protection Status