Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит з низькою процентною ставкою

 

Вам знадобилися гроші для оплати лікування, комуналки, ремонту, а зарплата очікується через тиждень-другий? Не треба просити в родичів, що вкрай принизливо. Та і у банк не варто звертатися. Там зажадають купу паперів, а процес оформлення займе як мінімум один-два дні. Хочете позичити вже сьогодні і без зайвої тяганини? Компанія ZEN CREDIT кредитує громадян у будь-який день тижня, вдень і вночі. Візьміть у МФО кредит під низький відсоток на короткостроковий період і користуйтеся позиковими коштами без навантаження на гаманець.

Невисокі відсоткові ставки – це реально

Коли і так ні на що не вистачає грошей, важливо їх одержати готівкою по економним умовам. Адже в багатьох людей кожна копійка на рахунку. МФО пропонує незначний відсоток на позички, що дозволяє вирішити фінансові труднощі, не ставши заручником боргової ями. Невисокий тариф по мікрокредиту має кілька незаперечних плюсів: 

 • Взяти кредит онлайн на банківську карту в Україні можна на період до 30 днів. Короткий строк і мізерні ставки не будуть обтяжувати позичальника регулярними платежами.
 • Мікропозики під низький відсоток звичайно видаються без довідок і поручителів, це дуже спрощує кредитування.
 • В ZEN CREDIT відсутні сховані комісії, усі умови – прозорі і зрозумілі навіть для новачків.
 • Припустима позика – від 5 до 20 тис. грн. Це невисокі суми, які погасити можна з наступної зарплати. 

Мінімальний тариф по кредиту: вигідно кредитуйтеся, не виходячи з будинку

Незважаючи на простоту процесу оформлення мікропозики, відсутність твердих вимог по документації ( потрібний тільки паспорт і ІПН) і мізерний % – присутність клієнта в офісі МФО не потрібно. Щоб оформити мікрокредит під низький відсоток, треба зробити кілька нескладних маніпуляцій: 

 1. Подати онлайн заявку, у якій потрібно вказати особисті дані, контакти, ел. ящик, номер банківської картки.
 2. Дочекатися рішення кредитора (запити розглядаються не більш 15 хвилин).
 3. Одержати необхідну суму на карту (гроші зараховуються моментально після ухвалення позитивного рішення).
 4. Погасити боргові зобов'язання в покладений строк (Оплатити борг можна за допомогою картки в Особистому кабінеті на сайті ZEN CREDIT).

 Позика на карту з маленьким відсотком у цифрах

Мінімальний тариф для тих, хто кредитується вперше – 0,1%. Подальші мікропозики видаються зі знижками: 50, 55, 60, 65%. Чим частіше ви користуєтеся послугами МФО, тим вигідніше умови отримуєте. До того ж постійні позичальники можуть розраховувати на різні подарунки, які презентує кредитна організація в рамках акційних програм.

Переваги співробітництва з ZEN CREDIT

Якщо потрібні додаткові гроші – візьміть їх у МФО ZEN CREDIT під невеликий %, а часто можна прокредитуватися зовсім безкоштовно. Чому все більше позичальників віддають перевагу нашій компанії: 

 • Оперативний розгляд заявок.
 • Малий відсоток по кредитам.
 • Онлайн оформлення, що дозволяє одержувати потрібні суми з будь-якого куточка країни.
 • Безпечна угода. Уся інформація надійно шифрується.

Якщо шукаєте, де позичити швидко, просто і недорого – зверніться в ZEN CREDIT. Тут видадуть позику під низький відсоток, при цьому не зажадають гори документації і перерахують кошти на карту практично в момент звернення. 

 

DMCA.com Protection Status