Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Де взяти кредит з моментальним рішенням?

Ситуації, коли терміново потрібні гроші на вирішення побутових або особистих проблем, виникають, як правило, зненацька, і це багатьох може застати зненацька. Добре, якщо в оточенні є люди, готові виручити в потрібний момент, і позичить певну торбу грошей до зарплати. Якщо таких людей нема, тоді приходиться шукати допомогу на стороні. Можна звернутися в банк і оформити позику, але чекати вирішення кредитної комісії і видачі коштів прийдеться досить довго. Також сьогодні доступний варіант звертання до приватних кредиторів, які дають гроші в борг у Києві або в будь-якому іншому місті під високі відсотки. Якщо жоден із цих способів рішення фінансової проблеми не задовольняє ваші потреби і побажання, тоді пропонуємо вам звернутися в компанію ZEN CREDIT і оформити позику на карту з моментальним рішенням.

Чому ZEN CREDIT?

Сьогодні багато мікрофінансових організацій пропонують населенню країни послуги мікрокредитування, але ZEN CREDIT має ряд відмінних рис, завдяки яким популярність і довіра клієнтів до компанії стрімко зростають. Крім прозорості і зручного співробітництва, можна виділити такі переваги:

 • Оформляючи кредит у МФО перший раз, клієнт може розраховувати на одержання позики в розмірі до 5000 грн., при цьому процентна ставка складе 0% за умови кредитування строком на 10 днів.
 • При повторному зверненні позичальник одержує кредит зі значною знижкою, яка становить 50%.
 • Процедура оформлення і одержання коштів здійснюється онлайн, і займає не більш 15 хвилин. Кожне наступне оформлення відбувається швидше, оскільки відсутня необхідність ретельної перевірки даних позичальника.
 • Регулярне звернення у МФО дозволить підвищити довіру до клієнта, а розмір позики може бути збільшений до 20000 гривень. Максимальний термін кредитування також збільшується, і становить 3 місяця.
 • Клієнт заощаджує свій час, тому що компанія швидко розглядає всі заявки і гарантує моментальне рішення по кредиту.
 • Для того, щоб стати клієнтом МФО і скористатися послугою кредитування, не потрібні додаткові документи, що підтверджують платоспроможність позичальника. Позика оформляється без довідок про доходи і поручителів.
 • Усі дані клієнтів надійно захищені, а це значить, що клієнт може не хвилюватися про те, що інформація про нього і його особисті дані будуть доступні стороннім особам.

 Таким чином, позика із моментальним рішенням – це відмінна можливість вирішення тимчасових фінансових труднощів для кожної людини. Компанія передбачила максимальну зручність і вигоду для своїх позичальників.

Процедура оформлення і одержання позики в ZEN CREDIT

 Для того, щоб взяти позичку в мікрофінансовій організації, позичальникові не знадобиться витрачати багато часу і сил. Процедура максимально спрощена і зручна, і здійснюється дистанційно. Не виходячи з будинку або офісу, клієнт одержує кредит з моментальним рішенням і може розпоряджатися коштами на свій розсуд.

Знадобиться:

 • Зайти на головний сайт МФО.
 • Вибрати розмір позики і термін.
 • Оформити заявку, вказавши свої особисті дані, і заповнивши всі поля форми.
 • Дочекатися рішення кредитної комісії.
 • Підписати онлайн договір про співробітництво і боргових зобов'язаннях.
 • Одержати гроші на свою карту.

Маючи паспорт і ІПН, доступ до інтернету через комп'ютер, смартфон або планшет, і банківську картку, кожний зможе в стислий термін одержати необхідну суму грошей у борг, і миттєво вирішити раптові фінансові труднощі.

Спосіб погашення позики

По закінченню терміну дії договору про кредитування, позичальник зобов'язано повернути позику і погасити відсотки. Для цього ZEN CREDIT передбачив зручний, вигідний і доступний кожному спосіб.

Досить увійти у свій особистий кабінет, використовуючи логін і пароль, видані при реєстрації на сайті, і здійснити переведення коштів з особистої карти. Займе ця процедура всього одну хвилину.

 Таким чином, кредит готівкою з моментальним рішенням в Україні – це відмінна можливість вирішувати будь-які фінансові труднощі з мінімальними витратами часу і сил. Завдяки низьким відсоткам в ZEN CREDIT співробітництво із МФО стає вигідним і доступним кожній людині.

DMCA.com Protection Status