Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Швидкий кредит онлайн на карту з 18 років, без довідок і поручителів

У вісімнадцять років людина набуває самостійності. Хтось стає студентом або йде працювати, хтось знаходиться у довгому пошуку себе. Чи може така молодь розраховувати на позики з боку банківських організацій? Скоріш за все, ні. Приватні особи в ролі позичальників розглядаються тільки з 21 року.

Довести свою платоспроможність можна, але це виснажливий процес, пов'язаний зі збором численних документів. Зазвичай банки не довіряють молодим людям і виносять негативні рішення. Приводом для відмови слугуватиме, наприклад, відсутність кредитної біографії. Але не все так погано. Гроші в борг у 18 років — це не просто набір слів для безуспішного пошуку в Інтернеті. Це досяжна реальність.

Онлайн-позики у 18 років

Київ і вся Україна спостерігає за розвитком компанії ZEN CREDIT, яка успішно розпочала свій шлях на ринку мікрофінансових організацій. Одна з її принципових позицій — активна співпраця з молодою аудиторією. Компанія готова видавати кредит з 18 років без довідок і поручителів, проявляючи лояльність до відсутності кредитної історії та офіційного працевлаштування.

Звісно, позичальники не можуть розраховувати на значні суми, як у банках. До того ж видаючи незабезпечені позики, будь-яка організація дуже ризикує, звідси й дещо підвищений відсоток, у порівнянні з традиційним споживчим кредитом. Однак такі умови виглядають непривабливими тільки на перший погляд...

Умови кредитування з 18 років

Будучи наймолодшими позичальниками, 18-річні громадяни, які звернувшись вперше, як і всі нові клієнти нашої МФО, отримують свій перший онлайн-кредит під нульовий відсоток, на суму до 5000 грн! Дуже важливо своєчасно виконувати взяті на себе фінансові зобов'язання, оскільки з першим кредитним договором починає формуватися ваша персональна кредитна історія.

Починаючи з 6-ї, усі подальші позики можна оформити до 20000 грн. Щоденна процентна ставка складе 1,5%. Передбачено її зниження під час отримання другого кредиту онлайн на карту з 18 років до 0,675% на день, за третього та четвертого — до 0,6%, п'ятого — до 0,45%.

Термін кредитування становить від 1 до 30 днів і встановлюється клієнтом самостійно.

Які документи потрібні

В умовах довірчих відносин з переліку документів позичальникові достатньо мати лише паспорт та ІПН. Також знадобиться іменна карта будь-якого банку України, на яку вам переведуть позикові кошти.

Як отримати кредит онлайн з 18 років

Заявка оформляється на сайті компанії у цілодобовому режимі, вихідних і перерв на обід не існує. Наша система швидко розгляне ваше анкетне звернення і відповість протягом 10–15 хвилин. За позитивного рішення кошти відразу надходять на рахунок банківської карти.

Весь процес того, як отримувати мікропозики з 18 років, зводиться до декількох простих дій, однак вимагає серйозного ставлення! Дотримання умов кредитного договору, своєчасне внесення платежів формує образ надійного, сумлінного позичальника, та сприяє зростанню довіри до нього з боку будь-яких кредитних організацій країни.

DMCA.com Protection Status