Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит онлайн без довідки про доходи на карту

Чимало мешканців Києва, як і інших міст країни, мають не надто високі зарплати та пенсії, а тому часто потрапляють у скрутне фінансове становище. Особливо гостро це проявляється через погіршення стану здоров'я, що вимагає негайних грошових витрат на дороге обстеження та подальше лікування. Взяти кредит у подібній ситуації — найрозумніше рішення.

Однак через те, що гроші потрібні дуже терміново, зовсім немає часу збирати цілий пакет документів і особисто ходити в банк, щоб оформити позику. У дуже складній ситуації опиняються громадяни, які не мають постійного місця роботи на даний момент — довідку про середній заробіток їм просто ніде взяти. Мало хто знає, але вихід з такої, здавалося б, безвихідної ситуації, є — кредит без довідки про доходи, який можна  швидко оформити й отримати.

Куди звернутися

Оформлення кредиту в банку — справа клопітка і виснажлива, що забирає надто багато сил та часу, адже тільки один збір усіх довідок вводить у паніку... Тому чимало громадян планує отримати позику без довідок, що на сьогодні абсолютно реально.

Безліч мікрофінансових організацій, що діють у рамках чинного законодавства України, спеціалізуються на видачі кредитів без довідки про доходи. Однак не варто надсилати заявку в першу-ліпшу компанію, адже кожна організація пропонує свої умови кредитування. Витративши зовсім небагато часу, можна ознайомитися з пропозиціями декількох МФО, відгуками реальних позичальників, після чого обрати для себе найпривабливіші умови співпраці.

Визначившись, у якій компанії краще взяти кредит без довідки про доходи, зверніть увагу на термін і ліміт позики, відсоткову ставку, наявність спеціальних пропозицій та активних акцій.

Чому громадяни України обирають нас

На тлі численних МФО багатьох приємно дивує ZEN CREDIT, що пропонує кредит з 18 років без довідок і поручителів на вигідних умовах. Не тільки працюючі громадяни та пенсіонери, які мають стабільні соціальні виплати, а й повнолітні студенти можуть отримати позику в мікрофінансовій компанії. Споживачам не потрібно аргументувати та доводити необхідність мікропозики. Потрібна грошова сума буде переведена на особисту банківську карту користувача послуг.

З огляду на той факт, що позичальники можуть потребувати грошей в будь-який час доби, наша МФО організувала цілодобову роботу, щоб клієнти отримали потрібну суму протягом декількох хвилин після надсилання заявки, причому навіть у вихідні та святкові дні. І якщо у випадку банківського споживчого кредиту потрібно звітувати про цілі кредитування, то в нашому випадку гроші можуть бути використані позичальником на власний розсуд.

Мікрокредит можна оформити в будь-який зручний час, заповнивши стандартну форму заявки. Слід вірно вносити потрібну інформацію, не допускаючи навіть дрібних помилок, тому що саме через такі неточності ймовірна відмова.

Вигідні фінансові пропозиції

Далеко не всі МФО в честь початку співпраці готові вилучити процентну ставку. А ось «ДЗЕН КРЕДИТ» кожному новому своєму клієнту гарантовано видає кредит онлайн без довідки про доходи, на суму до 5000 гривень, взагалі без відсотків.

Постійні клієнти завжди можуть розраховувати на швидке отримання від 200 до 20000 гривень, які потрібно повернути протягом місяця. Надійна підтримка з боку ZEN CREDIT дозволяє з упевненістю крокувати життям, легко долаючи проблеми.

DMCA.com Protection Status