Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит онлайн без фотографії

Взяти  кредит онлайн на карту в Києві тепер можна не тільки в банку, але і у МФО. Вагомий плюс мікрокредитування полягає в тому, що позичальникам не обов'язково відвідувати стаціонарні відділення - уся процедура від анкетування до перекладу грошей проводиться дистанційно. Єдиний нюанс - деякі кредитори вимагають завантажити фото з документом у руках. Багато здобувачів бояться надавати подібні файли, тому що побоюються, що в майбутньому вони можуть бути використані шахраями, тому   кредит онлайн без фото стає усе більш популярним серед інших мікропозик.

Чому МФО вимагають фотографії з паспортом у руках

Оскільки оформлення проходить віддалено, за допомогою фото особи і розвороту паспорта кредитори попереджають шахрайські дії. Якщо зловмисники заволодіють вашими паспортними даними, вони не зможуть взяти позику від вашого імені. Однак це не єдиний спосіб перевірити, хто саме прагне взяти кредит. 

Де можна взяти кредит онлайн без фото документів

ZEN CREDIT пропонує здобувачам позики на карту без фото, при цьому може гарантувати, що стороннім особам оформити не вдасться. Щоб одержати гроші в борг здобувач проходить анкетування, указує реквізити пластикового носія, на який згодом будуть переведені кошти. Одне з умов кредитування - карта повинна бути іменною, а перед тим, як одержати переказ, здобувач проходить процедуру верифікації. Її суть полягає в наступному:

 • На карті заморожується невелика сума - до 10 гривень.
 • Позичальник одержує смс-повідомлення від банку про проведену операцію, після озвучує заморожену суму МФО.
 • Гроші розблокуються, і знову стають доступними.

Ви нічого не втрачаєте, але тому що карта іменна, МФО тепер точно знає, що власник карти, і людина, що заповнила анкету - одна й та сама особа.

Як оформити мікрокредит без фото

Онлайн кредит без фото з паспортом у руках оформляє по стандартній процедурі:

 • На офіційному сайті вибрати суму і строк кредитування.
 • Пройти анкетування.
 • Пройти верифікацію.
 • Дати згоду шляхом уведення коду зі смс-повідомлення.
 • Одержати переклад на карту.

Віддати гроші також просто, як і одержати. Для цього можна скористатися особистим кабінетом на сайті ZEN CREDIT, інтернет-банкінгом або внести готівку через термінал.

Переваги мікрокредитування

Мікропозики в Україні стають усе більш популярними за рахунок цілого ряду переваг перед банківськими кредитами:

 • Мікрофінансові компанії працюють у режимі 24/7, а значити одержати гроші можна навіть уночі.
 • Заявка на швидкий кредит розглядається протягом 15 хвилин, і якщо відповідь позитивна, гроші приходять на карту моментально.
 • ZEN CREDIT працює практично без відмови. Оформити позичку може громадянин будь-якого статусу, навіть здобувачі з низьким кредитним рейтингом і без офіційного місця роботи.
 • Взяти позичку можна без особистого спілкування із кредитором і дзвінків.  

Ще одна перевага співробітництва з ZEN CREDIT - лояльне відношення до здобувачів. Чим більше ви оформляєте мікропозик, тим краще тарифний план.

DMCA.com Protection Status