Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Позичаємо гроші до зарплати правильно

Раптові фінансові складнощі та незаплановані витрати здатні проробити величезну діру в бюджеті та змусити брати кредит до зарплати. На даний момент позики онлайн — найбільш запитувана форма отримання потрібних коштів. Особливо якщо мова йде про невеликі, зазвичай чотиризначні суми.

Зручність онлайн-позик полягає в тому, що мікрофінансові організації (МФО), які видають їх, дозволяють взяти кредит до зарплати на карту за лічені хвилини, не стомлюючи позичальника бюрократичною тяганиною. Щоправда, розплачуватись за зекономлений час часто доводиться високими відсотками. Однак наша компанія зуміла знайти «золоту середину», адже дозволяє клієнтам економити і час, і гроші.

Умови кредитування

Найбільш важливою умовою, без якої інші не мають практично ніякого значення, є розмір відсоткової ставки. У ZEN CREDIT кредитна ставка за першого звернення відсутня зовсім, тобто дорівнює 0%. Іншими словами, клієнт-новачок, який вирішив вперше звернутися до цього кредитора, щоб отримати гроші до зарплати, може зробити це абсолютно безкоштовно. Після завершення терміну кредитного договору повернути доведеться тільки ту суму, яку він позичав.

За другого звернення процентна ставка дорівнює 0,675%, під час третього і четвертого — 0,6-0,52%, п'ятого — 0,45%. Стандартна процентна ставка 1,5% зустрічається вкрай рідко. Навіть якщо позичальник бере гроші шостий раз і далі, він може розраховувати, що під час проведення будь-якої акції (які проводяться компанією регулярно) процентну ставку буде знижено.

Клієнтові завжди доступна як пролонгація, так і можливість дострокового погашення заборгованості. У першому випадку сплачуються тільки відсотки, нараховані на момент продовження терміну договору, у другому — відсотки за дні фактичного користування кредитними коштами + саме «тіло» позики.

Простий сервіс та висока швидкість надання послуг

Оформити позику в ZEN CREDIT можна за 15–20 хвилин. Справа в тому, що заявки опрацьовуються в автоматичному режимі. Це значно підвищує показник оперативності, водночас усуває і людський фактор. Отже, клієнт може не перейматись, що його заявку буде відхилено через непрофесіоналізм, поганий настрій чи будь-який інший чинник, що впливає на працездатність співробітника компанії-кредитора. Саме тому відсоток схвалення заявок у нашій МФО безпрецедентно високий.

Для оформлення кредитного договору позичальникові не потрібно йти в офіс компанії, достатньо мати доступ у Мережу. А отже, отримати гроші до зарплати в Києві так само просто, як і в глухому селищі. Місто проживання та фактичного місцезнаходження не важливе. Це може бути Львів, Київ, Херсон, Біла Церква тощо. Головне — можливість зайти на сайт кредитора та виконати декілька простих дій.

Перелік вимог до клієнта та документів, які він повинен надати:

  • повноліття громадянина України;
  • український паспорт;
  • ІПН;
  • номер мобільного телефону;
  • номер карти будь-якого українського банку, на яку буде виконано переказ коштів.

Під час оформлення позики не знадобляться довідки про доходи та з місця роботи, застава й поручителі. Не потрібно буде відповідати на зайві запитання, наприклад, про цільове призначення позичання фінансів. Компанія ZEN CREDIT — це можливість швидко, дуже просто й вигідно отримати мікропозику до зарплати, не виходячи з дому, навіть не встаючи з-за комп'ютера, без зайвих маніпуляцій.

DMCA.com Protection Status