Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит для військовослужбовців

 

Для того щоб взяти споживчий кредит, прийдеться прикласти чимало зусиль: потрібно не тільки надати повний пакет документів, але і відстояти чергу в стаціонарному відділенні банку. Плюс - запит може розглядатися до 3-5 робочих днів, а гроші в борг можуть вимагатися терміново. На всю цю тяганини немає часу у звичайних громадян, що вже говорити в службовців ВСУ. Кредит для військовослужбовців у МФО видається на загальних умовах, так що одержати гроші на карту можна вже протягом 15 хвилин після схвалення запиту. Оформити кредит онлайн на карту терміново можна на офіційному сайті ZEN CREDIT.

Чому мікропозики для військових краще, чим позичка в банку 

Банки можуть, не пояснюючи причин, відмовити в кредитуванні, але як затверджують експерти, одержати кредит військовослужбовцем в Україні набагато складніше, чим громадянам інших статусів. Це пояснюється тим, що така категорія позичальників захищена від штрафних санкцій і нарахування пені на законодавчому рівні. Плюс - військовослужбовці за контрактом постійно піддають своє життя небезпеки, а виходить, їхня професія пов'язана з високим ризиком втрати дієздатності. Офіційно банки не мають права відмовити видавати кредит тільки тому, що здобувач служить в армії, але на практиці саме так і виходить.

Одержати кредит для військовослужбовців у банку України реально тільки по спеціальних програмах, але такі пропозиції роблять далеко не всі фінансові установи, а якщо й роблять, то не завжди на вигідні для позичальника умовах. У той час як мікрофінансовий організації громадянам з таким статусом схвалюють термінові онлайн-кредити на тих же умовах, і з тим же відсотком схвалення, що й для інших здобувачів.

Як оформити кредит наявними військовослужбовцем

Взяти позику для військовослужбовців можна по стандартній процедурі:

  • Реєстрація на сайті ZEN CREDIT.
  • Анкетування.
  • Обробка запиту кредитором.
  • Підтвердження згода на кредитування.
  • Одержання грошей на карту.

Якщо мікрофінансова організація дасть позитивну відповідь вам на телефон прийде смс із кодом, який необхідно ввести у відповідне поле. Тому що оформлення позики проводиться в режимі онлайн, ця дія замінить ваш особистий підпис у борговому зобов'язанні.

У чому переваги мікрокредитування

Послуги ZEN CREDIT набувають усе більшу популярність за рахунок цілого ряду переваг:

  • Мікропозики схвалюються без довідки про доходи, поручителів і забезпечення.
  • Компанія працює в режимі 24/7, так що одержувати гроші на карту можна навіть уночі.
  • Одержати швидку позику можна вже через 15 хвилин після відправлення запиту.
  • Організація надає військовим кращі кредитні портфелі на всьому ринку подібних пропозицій.

Тепер не доведеться витрачати час і сили на одержання позички. Якщо у вас є при собі смартфон з доступом у глобальну мережу, паспорт і ІПН, позичка буде переведена на карту моментально.

 

DMCA.com Protection Status