Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит для пенсіонерів до 90 років

Молоді люди можуть дозволити собі оформити кредит у будь-якому банку. А ось у пенсіонерів практично немає шансів отримати таку позику. Проте матеріальні проблеми можна усунути за допомогою мікрофінансових організацій. ZEN CREDIT пропонує кредит пенсіонерам на вигідних умовах.

Специфіка кредитування пенсіонерів

Величина пенсій в Україні досить низька. Банківські організації вважають, що цих сум може не вистачати на погашення позик. До того ж вони бояться втратити самого клієнта через похилий вік. Кредит для пенсіонерів від мікрофінансової організації є найбільш доступним варіантом. Гроші видаються на нетривалий термін, що зменшує для кредитора ризик, пов'язаний з віком клієнта.

До того ж мікрофінансові організації видають людям похилого віку гроші навіть з більшою готовністю, ніж молодим людям. Оскільки працююча людина може втратити своє джерело заробітку, а ось пенсія виплачується гарантовано й регулярно. Отже, люди похилого віку, а вони здебільшого відповідальні, зможуть постійно виділяти невеликі суми на погашення пенсійного кредиту.

У мікрофінансовій організації ZEN CREDIT громадянам похилого віку не доведеться стикатися з великою кількістю складних формальностей. Достатньо тільки пред'явити паспорт громадянина країни. У документі обов'язково має бути адреса прописки. Додатково слід мати при собі пенсійне посвідчення та ІПН. Після цього можна звертатися на офіційний сайт компанії, що особливо зручно для людей похилого віку.

Позики для пенсіонерів Києва та всієї України в нашій МФО оформляються максимально швидко. Попередньо потрібно заповнити заявку, тобто скористатися спеціальною формою на сайті. Всі відомості повинні бути достовірними, без перебільшень, тому що вони перевірятимуться. На розгляд заявки відходить максимум година, але зазвичай достатньо лише кількох хвилин.

Необхідно надати якомога більше інформації про себе та своє фінансове становище. До речі, наявність неофіційної роботи підвищує шанси позичальника. Про наявність рухомого або нерухомого майна (будинок, квартира, автомобіль) теж рекомендується зазначити.

Переваги отримання пенсійної позики у нас

ZEN CREDIT пропонує терміновий кредит пенсіонерам без поручителів на вигідних умовах. Переваги роботи з нашою мікрофінансовою організацією такі:

  • видача коштів пенсіонерам будь-якого віку;
  • висока ймовірність схвалення заявки;
  • швидкість видачі позики (від кількох хвилин до півгодини).

Якщо вас мучить питання, де взяти терміново гроші, «ДЗЕН CREDIT» поспішає на допомогу. Стандартна відсоткова ставка становить 1,5%. Пропонується від 200 грн до 20 000 грн. Можна підписати договір на період від 1 дня до 1 місяця з можливістю продовження. Перша позика до 5 000 грн видається під 0%. Надалі доступна сума буде збільшуватися до 20 тисяч. МФО працює цілодобово та без вихідних.

Наша компанія поєднує в собі всі найкращі якості, властиві мікрофінансовим організаціям загалом. Пропонується терміновий кредит пенсіонерам з низькою ймовірністю відмови. Відсутні будь-які приховані платежі та переплата за першого звернення. Встановлені повністю прозорі умови кредитування, а обслуговування людей пенсійного віку адаптовано під їхні обмежені можливості.

DMCA.com Protection Status