Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит без застави

Якщо хочете швидко оформити мікрокредит і обзавестися грошима на непередбачені витрати – зробіть це в МФО ZEN CREDIT. Компанія, розуміючи складності одержання банківської позики (надання майна як забезпечення, збір маси довідок і документів, інші бюрократичні моменти) підготувала для вас спеціальну пропозицію: клієнт може взяти кредит без застави протягом 15 хвилин. Чому послуга так популярна: 

  • Взяти кредит онлайн на картку можна моментально.
  • Процедура оформлення здійснюється через інтернет.
  • Гроші надходять на карту.
  • Немає схованих комісій і платежів.
  • Кредитування здійснюється 24/7, без вихідних і свят.
  • Відсоткові ставки – низькі і не «навантажують» сімейний бюджет (перша позика під 0%, кожний наступний – зі знижкою до 65%).
  • Одержати кредит можна по паспорту і ІПН.

 Як оформити позику без застави в Україні

Вигідний кредит можна взяти буквально в кілька кліків. На сайті компанії ZEN CREDIT заповнюйте заявку, після одержання позитивної відповіді очікуйте грошових надходжень на картковий рахунок. Анкета нескладна і вимагає заповнення декількох полів. На це піде п'ять хвилин. Запити розглядаються швидко, вже через 10-15 хв. ви зможете розпоряджатися кредитними коштами.

Хочете заощадити? Відсотки налічуються щодня. Взявши швидкий кредит онлайн без застави, і погасивши його раніше покладеного строку, клієнт суттєво заощаджує. До того ж за дострокове погашення не передбачені штрафи.

Безстановий кредит: скільки можна взяти в МФО

«Дзен Кредит» розуміє гостроту грошового питання для багатьох громадян і пропонує фізичним особам суму, яка задовольнить потреби: 5 000 грн. на перший мікрокредит, до 20 000 грн. для тих, хто успішно кредитується шість (і більш) разів. Головна умова одержання будь-якої позики в компанії – своєчасне повернення позикових коштів.

Кредит готівкою без застави на будь-які витрати

Особливість кредита в МФО – відсутність задатку. Це дуже зручно і значно заощаджує час. Не всі можуть надати забезпечення, та і коли гроші знадобилися терміново – немає ні хвилини на збір документів, аналіз ситуації в цілому. До того ж застава – це завжди ризик позбутися майна у випадку несплати. Тому для спрощення кредитування МФО пропонує мікропозику без зайвих документів і довідок, поручителів і станового об'єкта. Гроші в борг без застави – це можливість у Києві і усіх інших містах і населених пунктах одержати додаткові ресурси в самі стислі строки.

Вам прямо зараз знадобилися кошти на оплату невідкладних рахунків, лікування або ремонт автомобіля? Немає часу на збір гір паперів? Візьміть кредит без застави і поручителів в онлайн режимі в ZEN CREDIT, і отримайте можливість без проблем і нервів вирішити тимчасові грошові труднощі.

DMCA.com Protection Status