Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит без довідок і поручителів

Відсутність довідки про доходи — серйозна перешкода для отримання банківського кредиту. Але ж  чимало громадян, не маючи офіційного працевлаштування, мають досить високу зарплату. Завищені вимоги банків також не дозволяють користуватися кредитними програмами студентам і пенсіонерам, які, втім, нерідко підробляють.

Однак у нашій компанії можна оформити кредит без довідок і поручителів, маючи на руках лише паспорт та ідентифікаційний код. Ми пропонуємо позичальникам можливість отримати гроші на карту (не плутати з кредитом готівкою) без довідок і поручителів лише за 15–20 хвилин.

Переваги онлайн-кредитування

Сучасний фінансовий ринок зазнає революційних змін — нові комп'ютерні технології значно прискорили та спростили процес видачі кредитних коштів. Доступні гроші онлайн дозволяють усувати різноманітні побутові проблеми, адже для їх отримання досить мати будь-який цифровий пристрій з виходом у Інтернет.

Всього декілька клаців — і у Вас з'являється можливість взяти кредит без довідок і поручителів. Навіть несприятливі відомості у кредитній історії не завадять клієнтам нашої МФО стати власниками суми, необхідної для придбання потрібних товарів, ліків, організації урочистостей, ремонту побутової техніки.

Отримати позику без поручителів досить легко — на сайті нашої кредитної компанії потрібно заповнити заявку, вказавши суму й термін погашення. Протягом декількох хвилин подана інформація буде перевірена, і гроші надійдуть на кредитну або зарплатну карту, реквізити якої зазначені у вашій заявці.

Вибір на користь найкращих умов кредитування

Втім, за всієї легкості оформлення мікропозик, перед позичальником постає непросте завдання — знайти кредитора, який пропонує найбільш вигідні умови надання фінансової допомоги. Всім відомі чутки про високу процентну ставку — неминучу супутницю швидких онлайн-позик. Проте сьогодні можна оформити угоду з великими знижками, а то й узагалі без відсотків. Адже мікрофінансові організації прагнуть створити для своїх клієнтів комфортні умови, що відповідатимуть їхнім потребам і можливостям.

У Києві та інших містах України діють сотні МФО, тому обрати найбільш зручні та менш затратні кредитні продукти буває непросто. Але ви опинилися в потрібному місці, адже компанія ZEN CREDIT радує нових клієнтів привабливою програмою лояльності — можливістю взяти першу позику у розмірі до 5000 гривень за нульовою процентною ставкою! Під час повторного звернення вартість послуги зросте до 0,675% на день, але надалі буде тільки зменшуватись. За умови своєчасних повернень грошей компанія підвищує кредитний ліміт до 20000 гривень!

DMCA.com Protection Status