Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит без перевірки від ZEN CREDIT - практичне рішення для проблем

Багатьом з нас, як на зло, часто не вистачає якихось декілька сотень гривень до отримання зарплати. Що робити, якщо терміново потрібні гроші? Ефективним ресурсом для швидкої позики коштів є сайт мікрофінансової організації ZEN CREDIT. Оформити з нами договір можна через Інтернет, не виходячи з дому. Компанія стає надійним партнером у питаннях розв'язання короткочасних фінансових проблем.

Чому важливий легкий доступ до ресурсів?

Ситуації в житті бувають різні. Інколи може знадобитися позика терміново, без відмов і перевірок. Банківські структури навіть приблизно не пропонують таких умов у зв'язку з усталеною бюрократією, «гартом» минулого століття. А ось у нас клієнтові не доведеться проходити тривалу перевірку документів та очікувати, доки буде проведено багатоетапний аналіз кредитної історії. Кредит без перевірок надається після поверхневого аналізу даних позичальника з боку автоматичної скорингової системи МФО. Завдяки чому інформація обробляється максимально оперативно.

До нас звертаються, коли потрібна невелика сума, оскільки:

  • банківські структури не видають маленькі кредити;
  • мікропозику можна повернути через кілька днів;
  • не обов'язкове офіційне джерело заробітку грошей;
  • наявність негативної кредитної історії не має критичного впливу на рішення.

Компанія ZEN CREDIT пропонує позику без перевірки на лояльних умовах. Громадянинові не доведеться тривалий час збирати довідки, спеціальні документи, кликати поручителів, оформляти застави.

Умови співпраці

Мікропозика доступна як для жителів Києва, так і інших міст України. Перший кредит без перевірки кредитної історії видається на суму від 200 до 5000 гривень під 0%. Залежно від частоти звернень, кредитний ліміт поступово збільшується до 20 000 гривень. Загальний період кредитування знаходиться в діапазоні 1–30 днів. Розмір відсоткових ставок на день варіюється, залежно від порядкового номера вашої позики, а саме:

  • перша — 1,5%;
  • друга — 0,675%;
  • третя, четверта — 0,6%;
  • п'ята — 0,45%.

Позичальникам важливо вчасно виконувати взяті на себе зобов'язання. Адже з першим кредитним договором починає формуватися персональна кредитна історія. За умови додержання всіх умов угоди клієнт зможе завжди розраховувати на фінансову допомогу від нашої організації.

Механізм отримання коштів

Існує кілька способів отримання грошей у борг — готівкою або онлайн на карту. Велика частина клієнтів віддає перевагу саме другому варіанту, оскільки він більш зручний та економить час.

Для початку оформлення угоди користувачеві досить внести на сайті персональні та контактні дані. Надані відомості повинні бути актуальними й точними. Переказ коштів здійснюється на іменну картку банку, після того як буде здійснена перевірка її належності саме вам. Заявки на кредит подаються в цілодобовому режимі без вихідних. Система розглядає звернення протягом 15 хвилин. Щоб доступ до експрес-грошей вам завжди був відкритий, своєчасно погашайте борги перед МФО.

DMCA.com Protection Status