Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Онлайн-позика без прописки від ZEN CREDIT - практичне рішення проблем

У житті виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші, але оформлення кредиту в банках займає надто багато часу. Процедура отримання позики в цій фінансовій структурі вимагає підготовки низки документів та успішного пошуку поручителя. Велика частина потенційних клієнтів впадає у відчай і просто не знає, що робити далі. Але навіть з такої ситуації є чудовий вихід. Онлайн-позика від компанії «ZEN CREDIT» дозволяє укласти кредитну угоду, не виходячи з дому — через Інтернет. Видається кредит без прописки протягом 15-и хвилин.

Особливості актуальної послуги

Важка економічна ситуація в Україні призвела до того, що чимало жителів переїжджає у великі міста в пошуках кращого життя. Придбати житло та оформити нову прописку не завжди виходить. Особливо це стосується біженців зі сходу країни. Брак грошей спонукає людей оформляти невеликі позики до наступної зарплати, щоб хоч якось «перебитися». Однак кредит без прописки та реєстрації у паспорті банками не видається. Що ж робити в такому випадку?

Мікрофінансова організація «ДЗЕН CREDIT» стала надійним джерелом кредитування для багатьох людей. Кредитор має високий відсоток схвалення заявок, а співпраця з клієнтами базується на принципах доступності й прозорості. Організація доброзичливо налаштована до кожного українця та пропонує вигідні умови плідної співпраці.

Умови позики

Лояльна політика роботи МФО дозволяє людям взяти кредит без прописки у паспорті. Оформлення позики в режимі online можливе у святкові та вихідні дні. Фахівці нашої МФО здійснюють грошові перекази на будь-які банківські карти клієнтів. А якщо потрібна готівка, отримати її можна в будь-якому банкоматі Києва чи іншого міста України.

Умови кредитування мають такий вигляд:

  • Показник стандартної відсоткової ставки становить 1,5%.
  • Сума позики знаходиться в діапазоні 200–20 000 грн. Максимальний ліміт передбачено для постійних клієнтів.
  • Загальний період кредитування — 1–30 днів.

Оформляючи повторний договір, ставка поступово знижується. I-й кредит до 5 тис. грн. — 0,01%, II — діє знижка 55% (ставка становить 0,675%), III — 60% (0,6%), IV — 60% (0,6%), V — 70% (0,45% ). Відсоток має щоденний характер нарахування.

Взявши у нас 2000 гривень на місяць за першої угоди, ваша переплата складе скромних 6 гривень. Вдруге послуга на 20 днів обійдеться в 270 гривень. Оформивши позику вп'яте на 10 днів — 90 гривень. Для постійних клієнтів передбачені акції та персональні бонуси, тому співпрацювати з нашою МФО не тільки вигідно, а й перспективно.

Легкість та практичність оформлення

Позика без прописки через Інтернет оформляється без зайвих проблем — на весь процес потрібно не більше півгодини. Перебуваючи вдома, вам не доведеться відриватися від важливих справ і вести тоскний діалог з менеджерами організації. Для отримання послуги дотримуйтеся наступного алгоритму дій:

  • відвідайте офіційний сайт компанії;
  • внесіть актуальні персональні відомості (ПІБ, дані паспорта, активний

мобільний номер, інформацію про поточне місце роботи);

  • надішліть заявку та чекайте.

На звірку даних потрібно небагато часу — декілька хвилин. Тому не турбуйтеся, якщо у вас виникли тимчасові труднощі з грошима. Сучасний кредитор запропонує оптимальні варіанти усунення ваших проблем. Звертайтеся! Ми завжди допомагаємо у важкий момент.

DMCA.com Protection Status