Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит онлайн без комісії

Взяти гроші в кредит на карту можна як у банку, так і МФО, але останні  сталі більш затребуваним серед здобувачів варіантом. Пояснюється така тенденція декількома факторами: оперативність, лояльне відношення до позичальників, гнучкі параметри кредитних портфелів. Але далеко не у всіх МФО кредитування проводиться на дійсно привабливих умовах. ZEN CREDIT пропонує кредит онлайн без комісії всім здобувачам, незалежно від статусу і історії співробітництва.

Що таке позики без комісії

Переказ на карту - самий популярний спосіб одержати гроші, але деякі компанії беруть за таку операцію додаткову плату. Це може бути фіксована сума або відсоток від неї кількості запозичених грошей. Така комісія з'їдає відчутну частину мікрокредиту, особливо, якщо вам потрібна невелика сума до зарплати. 

Деякі компанії вимагають від клієнтів переводити передоплату. Це тривожний дзвіночок, оскільки такі пропозиції часто роблять шахраї.

ZEN CREDIT пропонує позичальника взяти кредит без комісії, тобто ви отримаєте на карту рівно ту суму, яку запитували.

Як оформити позику на карту без комісії

ZEN CREDIT розробила просту ы зрозумілу схему оформлення мікропозики:

 • Зайти на офіційний сайт організації, вибрати статус, який залежить від кількості звернень до компанії: перше - новий клієнт, повторне - постійний.
 • Вказати суму і строк погашення. Усі позичальники можуть взяти кредит на строк від 1 до 30 днів. Мінімальна сума кредитування - 200 гривень. Максимальний ліміт залежить від статусу: для нових позичальників - 5000 грн, для постійних - 20 000 грн. 
 • Пройти анкетування, де вказати паспортні дані, дату народження, адреса прописки, номер телефону, адреса електронної пошти, номер пластикового носія, на яку будуть переведені гроші.
 • Пройти верифікацію карти: МФО заморожує до 10 грн на карті, вам приходить повідомлення, де зазначена конкретна сума, яку вам потрібно повідомити ZEN CREDIT. Після чого кошти в повному обсязі знову стають доступними. Верифікація - це не передоплата. Таким чином, компанія ідентифікує власника карти, і переконується, що здобувач, що оформляє заявку і власник карти - та сама людина. 
 • Підписати боргове зобов'язання. Особистий підпис заміняє код зі смс, яке приходить на номер телефону, зазначений при реєстрації. Його необхідно ввести у відповідне поле на сайті МФО.

Кошти приходять на карту моментально.

Чому вигідно брати гроші в борг на карту без комісії в МФО

МФО ZEN CREDIT набирає все більшу популярність в Україні за рахунок цілого ряду переваг:

 • Нові здобувачі мають можливість отримати першу позику без комісії і відсотків за використання кредитних грошей.
 • Для тих, хто регулярно оформляє мікропозики, діють спеціальні умови: чим більше позик, тим привабливіше тарифний план.
 • Оформити мікрокредит можна тільки по паспорту і ІПН. 
 • Мікрофінансова організація працює цілодобово, так що отримати позику можна навіть вночі.
 • Подати заявку на кредит можна онлайн, не відвідуючи стаціонарного офісу.
 • Кілька способів віддати гроші. Найшвидший - через особистий кабінет на сайті МФО, а також через інтернет-банкінг і термінал.

Найголовніший плюс - рішення приймається без запиту в БКІ, тобто одержати схвалення можна, навіть якщо у вас у минулому були прострочення по боргових зобов'язаннях.

DMCA.com Protection Status