Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Отримати кредит без ІПН в Україні

Сфера мікрокредитування розвивається в Україні стрімкими темпами. Регулярно з'являються МФО, що дозволяють одержати терміново гроші на карту або готівкою вигідні умови, що пропонують, і зручне співробітництво. Більшість із них обіцяє видати кредит без ІПН, довідок про доходи і поручителів, на великий строк.

ZEN CREDIT – компанія, якої сьогодні довіряють тисячі клієнтів. Скориставшись послугами, кожний зможе вирішити раптово виниклі фінансові труднощі, з мінімальними витратами часу і сил, і при цьому, не переплачувати величезні відсотки за користування позикою.

 Багатьох позичальників цікавить, чи можуть вони одержати кредит онлайн на карту без ІПН? Давайте розберемося, що являє собою ідентифікаційний код і чи потрібний він при одержанні позики? ІПН – це спосіб ідентифікації клієнта. Інакше кажучи, це номер, які привласнюється кожному індивідуально, і дає можливість установити особистість людини навіть при зміні паспорта та інших документів. Для того, щоб компанія ZEN CREDIT могла забезпечити собі безпеку і мати гарантії повернення коштів позичальником, вона повинна бути точно упевнена у тому, кому видаються гроші під відсотки. Тому, для оформлення і одержання кредитних коштів від клієнта знадобиться надати паспортні дані і ІПН. Це нормальна практика, якою користуються всі фінансові організації в країні, і «Дзен.Кредит» - не виняток.

Що потрібно для оформлення кредиту?

Сподіваючись взяти позикуна карту без ІПН, люди звертаються в багато мікрофінансових організацій, і скрізь одержують відмову, адже надання ідентифікаційного коду є обов'язковою умовою співробітництва і підписання договору. Так і в ZEN CREDIT, позичальнику знадобиться вказати мінімальний обсяг даних про себе, щоб вигідно і швидко оформити кредит.

Від клієнта знадобиться:

 • Паспорт і ІПН.
 • Мобільний телефон і електронна пошта.
 • Банківська карта будь-якого банку.
 • Доступ до інтернету з будь-якого пристрою – комп'ютера, планшета, телефону.
 • Повноліття, оскільки оформлення позик доступно тільки особам у віці від 18 років.

Процедура з моменту подачі заявки і до зарахування коштів на карту банку займає приблизно 15 хвилин, а виходить, що вже дуже скоро позичальник зможе одержати вигідний кредит і скористатися коштами по своєму розсуду.

У чому переваги ZEN CREDIT?

 Незважаючи на те, що мікрофінансова організація ZEN CREDIT не видає мікропозики без ІПН, вона має ряд особливостей і переваг, що вигідно виділяють її на фоні аналогічних компаній. Основні з них такі:

 • Швидкий розгляд заявки кредитною комісією. Процедура оформлення і одержання позики займає не більш 15 хвилин, а при повторному зверненні значно скорочується.
 • Вигідні відсоткові ставки. Першу позичку клієнт одержує під 0%, на кожну наступну діє знижка.
 • Взяти гроші під відсотки можна дистанційно, не виходячи з будинку або офісу. Процес здійснюється онлайн.
 • Відсутня необхідність документального підтвердження платоспроможності. Поручителі також не потрібні.
 • Кошти миттєво зараховуються на карту, зазначену при оформленні заявки.
 • Усі дані клієнтів надійно захищені.

 Як бачимо, що ZEN CREDIT – це надійний партнер у сфері фінансів, завдяки якому жителі України можуть оформити позичку під вигідні відсотки і з мінімальним пакетом документів, нехай навіть не вийде взяти кредит без ІПН.

Як оформити позику в ZEN CREDIT?

Незалежно від того, де проживає позичальник, він зможе оформити кредит тільки по паспорту і ІПН. Процедура виглядає в такий спосіб:

 • На сайті МФО вибираємо суму і термін позики.
 • Заповнюємо заявку, указуючи достовірні дані, телефон і адресу електронної пошти, верифікуємо банківську карту.
 • Чекаємо відповіді кредитної комісії.
 • Дістаємо кошти на рахунок, зазначений при подачі заявки.

Повернення кредиту здійснюється дистанційно, шляхом переказу суми позики і відсотків за його використання на карту.

 Тим, хто бажає взяти кредит без ІПН коду, рекомендуємо все-таки звернутися у відповідні органі для оформлення коду, адже він є обов'язковим. Маючи ІПН на руках, ви зможете в будь-який час доби оформити позику в ZEN CREDIT, швидко і вигідно.

DMCA.com Protection Status