Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Доступний кредит 24 години на добу

Ситуації, коли знадобився кредит терміново – не рідкість, оскільки від усього застрахуватися неможливо і власних заощаджень може просто не вистачити. У цьому випадку вас зможе виручити компанія, яка готова видавати позики онлайн 24 години на добу всім в Україні - ZEN CREDIT.

На яких умовах можна взяти мікрокредит у ДЗЕН-КРЕДИТ?

Самим вигідним для клієнта буде перша позика, якщо він становить не більш 5000 грн. і береться на короткий час – до 10 днів. Ставка по такій позичці становить 0%, тобто ви будете користуватися грошима зовсім безкоштовно. В іншому умови наступні:

 • Максимальний відсоток за користування позиковими коштами становить 1,5%. Він установлюється тільки із шостого звернення, до цього діють знижки;
 •  При регулярному співробітництві і акуратному виконанні умов договору, сума позики може бути збільшена до 20 000 грн., як і строки;
 • Є можливість самостійного вибору способу погашення кредиту – готівкою в касі будь-якого банку, у терміналі самообслуговування або карткою через особистий кабінет не сайті.

Тепер вам не потрібно переживати, якщо кошти знадобилися терміново – ви можете взяти кредит 24 години на добу і без відмови і додаткових документів.

Що потрібно, щоб оформити мікрокредит і як це відбувається?

Буде потрібно паспорт, ідентифікаційний код і банківська картка. Вимог до позичальника особливих теж не висувається – досить бути старше 18 років і вміти користуватися Інтернетом. Щоб одержати швидкий кредит онлайн 24 години/7днів у тиждень, знадобиться мінімум часу і дій:

 • Перейдіть на сайт, установіть потрібну суму, строк позички;
 • Заповніть просту заявку. Важливо уважно стежити за тим, щоб дані вносилися без помилок. Це спростить перевірку і зведе відмови до мінімуму;
 • Дочекайтеся схвального рішення. Це не займає більше декількох хвилин;
 • Підтвердьте згоду з умовами співробітництва і чекайте, поки кошти прийдуть на рахунок.

Доступна така мікропозика на карту 24 години, але це не єдиний плюс компанії.

Які ще є переваги в ZEN CREDIT?

Крім можливості одержати гроші в борг 24 години на добу, постійні клієнти відзначають і інші позитивні сторони сервісу:

 • Простий і зрозумілий інтерфейс сайту – розібратися зможе навіть новачок у роботі з інтернетом;
 • Висока швидкість надання послуги – усе разом з одержанням коштів займе не більш напівгодини;
 • Є кілька способів погашення заборгованості;
 • Завжди на зв'язку служба технічної підтримки.

Тепер якщо вам знадобиться сервіс, готовий позичати гроші на карту 24 години, можете відразу звертатися в ZEN CREDIT. Тут ви отримаєте фінансову допомогу під вигідний відсоток і в будь-який час без свят і вихідних.

DMCA.com Protection Status