Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Короткострокові кредити і позики

Ситуації, коли потрібні терміново гроші до зарплати, можуть виникнути в кожного. Це трапляється, коли людина занедужала і знадобилися ліки, у дитини порвало взуття або необхідно терміново купити подарунок родичам на весілля. Таких прикладів мільйон, але проблема виникає у всіх однакова – де ненадовго взяти грошей? Відмінно, якщо є друзі, які виручать у потрібний момент, або є майно, яке можна здати в ломбард під заставу. Але якщо у вашому випадку жоден із запропонованих способів не актуальний, ви можете оформити швидкий кредит онлайн у мікрофінансовій організації ZEN CREDIT.

Компанія пропонує взяти короткостроковий кредит на вигідних умовах, з можливістю самостійно встановити термін кредитування. Як це зробити? Розглянемо далі.

Як отримати швидкий мікрокредит в ZEN CREDIT?

Короткострокові позикисьогодні дуже затребувані в Україні. Вони дозволяють вирішувати раптові фінансові труднощі без допомоги рідних і близьких, не звертаючись до друзів і сусідам. Для їхнього оформлення знадобиться всього кілька хвилин вільного часу і мінімальний пакет документів.

Насамперед, варто враховувати, що одержати мікрокредит особи, які відповідають певним вимогам. А саме:

 • Позика на місяць онлайн видається тільки повнолітнім клієнтам. Тобто, кожний бажаючий у віці від 18 років зможе скористатися послугами МФО і одержати мікрокредит.
 • Наявність паспорта громадянина України і ІПН. Це необхідно для ідентифікації позичальника.
 • Доступ до інтернету. Підійде комп'ютер, планшет, смартфон.
 • Наявність мобільного телефону з діючим номером національного оператора зв'язку.

 Таким чином, дотримання цих нескладних вимог дає гарантію кожному позичальникові на короткострокову позику на максимально вигідних умовах.

Процедура оформлення виглядає в такий спосіб:

 • Клієнт на сайті мікрофінансової організації вибирає розмір і строк позики. Для цього є спеціальний калькулятор, який показує розмір відсоткової ставки залежно від обраних умов.
 • Оформлення заявки онлайн. У спеціальній формі позичальник уводить персональні достовірні дані, указавши свій номер телефону, електронну пошту, банківську карту, дані паспорти і ІПН.
 • Наступний етап – розгляд заявки комісією. Він займає всього кілька хвилин.
 • Після одержання позитивного рішення віддалено підписується договір про боргові зобов'язання.
 • Протягом декількох хвилин кошти надходять на зазначену в особистій анкеті банківську карту.

Можна взяти позику на місяць, на 10 днів, і навіть на один день. Чим менше термін кредитування, тим менше позичальник оплачує відсотки за користування коштами. Максимально доступний строк мікропозики – 30 днів. Але варто враховувати, що МФО йде на поступки своїм клієнтам, які не можуть вчасно погасити заборгованість, і пропонує пролонгацію. Оплативши відсотки за використання кредитних коштів, позичальник може далі ними користуватися, регулярно продовжуючи боргову угоду за умови оплати нарахованих відсотків.

Чому мікропозика на місяць варто оформити в ZEN CREDIT?

Мікрофінансова організація «Дзен.Кредит» має ряд переважних особливостей, які вигідно виділяють її на фоні конкуруючих аналогічних компаній. Оформити кредит на 1 місяць заслуговує з кількох причин:

 • Високий відсоток схвалення заявок.
 • Швидке ухвалення рішення. З моменту оформлення заявки на сайті і до зарахування коштів на банківську карту проходить не більш 15 хвилин. Кожне наступне звернення скорочує строк ухвалення рішення, оскільки ідентифікація клієнта і ретельна перевірка персональних даних вже не потрібні.
 • Вигідні умови співробітництва. Перший кредит видається під 0%, на кожний наступний діє знижка.
 • Поручителі і довідки про доходи не потрібні.
 • Оформлення здійснюється дистанційно, у режимі онлайн, у будь-який час доби, і незалежно від свят і вихідних днів.

Якщо вас цікавить кредит готівкою на місяць у Києві, Одесі або іншому місті, більш вигідної мікрофінансової організації, чім ZEN CREDIT, вам не знайти! Переконайтеся в цьому вже сьогодні!

DMCA.com Protection Status