Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Хмельницькому

Необхідність зробити ремонт у квартирі, бажання поїхати на море чи зробити незабутній подарунок своїм близьким — ці мрії легко здійсненні за наявності потрібної кількості грошових купюр. Якщо ж ваш банківський рахунок спустошений, а в гаманці скромно причаїлися декілька монет, мимоволі доводиться задуматися, де взяти кредит у Хмельницькому чи іншому населеному пункті України. Звісно, можна закласти в ломбард золоту каблучку, обдзвонити своїх друзів чи знайти підробіток, але жоден з цих способів не зрівняється з можливістю швидко оформити кредит онлайн і вже через 10–20 хвилин приступити до реалізації своїх бажань. Щоб отримати гроші в борг у Хмельницькому на комфортних умовах, потрібно лише зареєструватися на сайті компанії ZEN CREDIT.

Якщо Ви звикли брати кредит готівкою у Хмельницькому, то добре пам'ятаєте, скільки сил й часу забирає звернення у банк. Збір документів, пошук поручителів, очікування в черзі до менеджера, зміна звичного ритму життя під графік роботи банківських відділень — ні про яку швидкості отримання коштів не варто й мріяти. Якщо ж гроші потрібні терміново, якщо ситуація вимагає екстреного поповнення гаманця, краще за все оформити мікропозику в компанії ZEN CREDIT.

Онлайн-позику без довідки про доходи можна отримати на карту миттєво, тим більше що перше звернення принесе вам сюрприз — нульову ставку (сума не може перевищувати 5000 гривень). Ставка за другою позикою складе 0,675%, за третьою і четвертою — 0,6%, за п'ятою — 0,45%. Надалі відсоткова ставка підвищується до 1,5%, а кредитний ліміт зростає до 20000 гривень — відмінна можливість дожити до зарплати, не відмовляючи собі у здійсненні великих і маленьких бажань.

DMCA.com Protection Status