Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Херсоні

Кредит без застави у Херсоні можна отримати в банку, надавши документальне підтвердження своєї платоспроможності. Або в численних МФО, які не вимагають від своїх клієнтів ніяких довідок і поручителів. Відсутність застави позитивно позначається як на швидкості оформлення позики, так і на її вигідності, оскільки позичальникові не доводиться оплачувати послуги оцінювача та нотаріуса. В екстрених випадках не дуже допоможуть і банківські послуги, оскільки багато часу піде на збирання потрібних документів. А за наявності низького кредитного рейтингу не пригодяться ніякі довідки. У такій ситуації взяти кредит у Херсоні можливо тільки в МФО, а найкомфортніші умови для позичальника запропонує компанія ZEN CREDIT.

Максимальна швидкість

Мікропозики є простим, зручним і швидким способом отримання фінансової допомоги. Оформити кредит на карту терміново в ZEN CREDIT можна з будь-якого стаціонарного комп'ютера або з мобільних пристроїв, що мають вихід у Інтернет. І хоча кредит готівкою в Херсоні продовжує мати популярність у населення, попит на мікрокредитування стрімко зростає. А все тому, що дає можливість позичити гроші тільки за паспортом, без довідки про доходи та інших документів — це помітно прискорює процес оформлення.

Гроші в борг у Херсоні можуть знадобитися на різні потреби: на купівлю чи ремонт побутової техніки, на організацію весільного святкування або для реалізації інших бажань та потреб. Оформлення в режимі онлайн дозволить миттєво отримати необхідну суму. Мікрофінансова організація ZEN CREDIT надає всі можливості для максимально оперативного переказу коштів на карту, щоб клієнтам не доводилося відкладати розв'язання повсякденних проблем на невизначений час.

Легкий старт

Компанія підготувала спеціальні пропозиції для нових клієнтів — оформити першу позику в розмірі до 5000 гривень можна за нульовою процентною ставкою, а подальше нарахування відсотків залежить від порядкового номера звернення. Отже, за повторного звернення процентна ставка складе 0,675%, третю і четверту позику можна отримати за ставкою 0,6%, п'яту — по 0,4%. Починаючи з шостого звернення, процентна ставка зросте до 1,5% на день, але разом з нею зросте й максимальна сума — до 20 000 гривень. З такими вигідними умовами кредитування виплата боргу буде зовсім непомітна для вашого бюджету.

DMCA.com Protection Status