Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Харкові

Якщо Вам не вистачає грошей на лікування, розвиток бізнесу, на подорож, купівлю побутової техніки або просто потрібні додаткові кошти до зарплати, цілком логічно виглядає рішення позичити певну суму в друзів або взяти кредит готівкою (чи на карту) у Харкові. Послуги екстреного мікрокредитування пропонує компанія ZEN CREDIT, а тому не варто обтяжувати своїх знайомих проханнями про допомогу. Адже набагато простіше оформити заявку на потрібну суму в МФО з привабливими умовами. Тим паче що кредит у Харкові може бути дійсно вигідним з економічної точки зору, якщо правильно підійти до вибору кредитора.

Кредит на карту — безпека й зручність

Втрата чи викрадення гаманця з готівкою є непоправною втратою. А якщо до того ж втрачені кредитні кошти, до почуття цілком зрозумілого засмучення додасться й неприємний обов'язок повертати кредитору гроші, які Ви так і не встигли витратити. Втім, наша мікрофінансова організація видає онлайн кредит на банківську карту, втрата якої не заподіє Вам особливого збитку. Адже після отримання нової картки замість заблокованої вся сума, яка була на рахунку, знову опиниться у вашому розпорядженні. Взяти кредит у Харкові на карту можна не тільки вдома, але й, наприклад, на роботі, адже весь процес кредитування відбувається онлайн.

За всього розмаїття вибору МФО на ринку позичальникові не варто оформляти позику поспішно. Адже гроші в борг у Харкові можна взяти з величезною переплатою, а можна знайти куди більш економний варіант — з нульовою процентною ставкою, як у нас. Мікропозики без довідки про доходи оформляються дуже швидко і в будь-який зручний час — наш онлайн-сервіс працює цілодобово, а час від подачі заявки до отримання грошей на карту становить не більше півгодини.

Мікропозики від банківських кредитів відрізняє невеликий розмір коштів, що видаються, і короткий період дії кредитного договору. Водночас гроші до зарплати у Харкові не вимагають тривалої процедури оформлення, адже для отримання фінансової допомоги достатньо заповнити запропоновану заявку. Замість цілої купи документів позичальникові достатньо мати паспорт та ідентифікаційний код.

Крім того, однією з неодмінних умов є досягнення повнолітнього віку. У ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, мікрокредитування буде найкращим рішенням, оскільки всі операції проводяться в режимі онлайн, а отже, не вимагають особистої присутності клієнта в офісі компанії.

Мікропозики без відмови

Щоб взяти позику в Харкові на вигідних умовах і не отримати негативного рішення, слід правильно оформити заявку. Тобто зазначити в ній тільки достовірні дані, не допускаючи неточностей або навмисних спотворень. У більшості випадків відмову отримують ті клієнти, які намагаються схитрувати та вказують неправдиву інформацію, помилково вважаючи, що це вбереже їх від відповідальності у разі неповернення коштів. Однак у нас усі дані позичальника проходять прискорену перевірку, а тому будь-які фальсифікації будуть викриті, а порушник забезпечить собі потрапляння у «чорний список».

Отримати швидку та вигідну мікропозику пропонує вам компанія ZEN CREDIT, яка видає новим клієнтам гроші в розмірі до 5000 гривень на термін до 30 днів. Процентна ставка має «плаваюче» значення. Наприклад, перша позика видається під 0%, друга — під 0,645%, третя і четверта — під 0,6%, п'ята — під 0,45%. Надалі клієнту надається підвищений кредитний ліміт — до 20000 гривень — за ставкою 1,5% на день.

DMCA.com Protection Status