Кар'єра

Кар'єра

Наявність вільних вакансій у мікрофінансовій організації ZEN CREDIT — ваш шанс стати частиною команди професіоналів, які беруть участь у наданні фінансових послуг населенню. Наші співробітники мають можливість отримати якісне навчання — ми проводимо для них майстер-класи, тренінги та семінари, які дозволять вам стати висококваліфікованим фахівцем для самостійного виконання поставлених завдань.

Досвідчені наставники допоможуть отримати безцінний практичний досвід, який стане запорукою швидкого професійного просування кар'єрними сходами.

Компанія ZEN CREDIT має потребу в відповідальних, цілеспрямованих та креативних працівниках, які люблять і вміють працювати в команді для досягнення спільної мети — підвищення якості послуг, що надаються, і просування компанії на фінансовому ринку України. Працюючи з нами, Ви будете отримувати стабільний дохід, розмір якого визначається на основі ваших здібностей та професіоналізму.

Гнучкий графік роботи, дружній колектив, практично необмежені можливості для кар'єрного зростання, доброзичливе ставлення і підтримка колег — все це чекає на вас у найкращій фінансово-кредитній компанії країни!

DMCA.com Protection Status