Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредиту в Івано-Франківську

Завдяки поширенню Інтернету на різних сайтах тепер можна не тільки придбати речі, заробити гроші чи познайомитися з іншими людьми, а ще й узяти кредит онлайн на карту, не виходячи з дому. До того ж попит на такі позики зростає. Це обумовлено великою кількістю унікальних переваг онлайн-кредитування.

Як отримати гроші онлайн

Щоб оформити кредит готівкою в Івано-Франківську, можна звернутися в банк. Але це займає багато часу й сил, бо спочатку потрібно доїхати до найближчої філії, а потім вистояти черги, заповнити анкету та підготувати документи. Обов`язково потрібно надавати різні довідки, поручителів та інші гарантії сумлінного позичальника. Тільки після всіх «кіл пекла» заявка розглядається.

Через це багатьом більше подобається звертатись у нашу мікрофінансову організацію. Онлайн-кредитування — безумовно, більш зручний варіант, ніж традиційне. Зазвичай такі послуги використовують, коли треба терміново взяти невелику суму в борг. Водночас немає потреби спілкуватися особисто напряму з кредитором. Вам достатньо лише надіслати заявку на нашому сайті, із зазначенням паспортних даних. З документів достатньо паспорта й ідентифікаційного коду. Позику можна взяти без довідки про доходи.

Після подачі заявки залишається тільки почекати кілька хвилин. За умови її підтвердження гроші будуть переведені на карту, а зняти готівку можна буде в найближчому банкоматі.

Більше переваг

Якщо вам терміново потрібні кошти до зарплати, поспішіть набрати в пошуковику назву нашої МФО, адже тут для вас підготовлено:

  • можливість заощадити час. На процедуру подачі заявки витрачається лише кілька хвилин. Гроші надсилаються на карту моментально;
  • зручність. Не потрібно навіть виходити з дому — все можна оформити онлайн. До речі, отриманими грошима на картку зручно розплачуватися в Інтернет-магазинах та онлайн-банках;
  • прозорість та відсутність бюрократії. Немає необхідності надавати додаткові документи. Умови прозорі. На сайті компанії відразу ж можна скористатися кредитним калькулятором, щоб розрахувати повну суму до погашення, включно з нарахованими відсотками.

Якщо потрібен кредит у Івано-Франківську, ZEN CREDIT запропонує вам суми від 200 до 20000 грн терміном від 1 дня до 1 місяця. Першу позику можна отримати до 5000 грн під 0%. Компанія працює цілодобово та без вихідних.

DMCA.com Protection Status