Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Отримати експрес кредит в Україні

З розвитком технологічного прогресу оформлення та видача кредитів скорочені до кількох хвилин. А уявіть, що якихось 10–20 років тому, за тогочасної консервативної банківської системи, всі думали, що таке апріорі неможливо.

В даний час взяти кредит на карту, не виходячи з дому — фінансова операція, яка доступна практично кожному. Експрес-кредит в Україні набирає популярності, оскільки є одним з найбільш зручних способів усунення фінансового дефіциту.

Експрес-кредити від ZEN CREDIT

Відносно недавно на фінансовому ринку з'явилася компанія «ДЗЕН КРЕДИТ». Будучи новим гравцем серед МФО Києва та всієї України, вона змогла організувати приплив клієнтів, пропонуючи їм універсальну програму кредитування, спрямовану на різні сегменти клієнтської аудиторії.

Отже, кредитні продукти нашої компанії дозволяють кредитувати молодь з 18-ти років без довідок та офіційного працевлаштування. Також вони дають можливість оформляти безпроцентні позики за паспортом новим клієнтам. Вибудовуючи співпрацю на довірчих відносинах, ZENCREDIT видає в борг експрес-гроші громадянам з поганою кредитною біографією. Нашими позичальниками стають пенсіонери, інваліди, тимчасово безробітні або ті, хто не може документально підтвердити свій дохід.

Для розгляду вашої заявки необхідно зазначити дані свого паспорта, ІПН, розповісти про джерело доходів і стежити за відсутністю помилок/неточностей.

Вигідні умови експрес-кредитів

Найвигідніші умови діють для наших нових отримувачів кредиту. За першого разу ми даруємо безвідсоткову експрес-позику вартістю до 5000 грн. Максимально доступна сума становить 20000 грн. Ви зможете на неї розраховувати, якщо своєчасно закриєте декілька попередніх кредитних договорів.

Ставка за користування позиковими коштами складає 1,5% на день. Для надійних громадян відсотки знижуються у наступному порядку: другий кредит — 0,675% на день, третій — 0,6%, четвертий — 0,6%, п'ятий — 0,45%.

Клієнти залишають за собою право вибору суми й терміну кредиту, який може становити від 1 до 30 днів.

Процес отримання

Вам потрібно увійти на наш сайт і ознайомитися з умовами договору. Далі — заповнити заявку. Слід уважно зазначити свої дані, розмір позики і термін, за який Ви розраховуєте її повернути. Дотримуючись підказок, слід заповнити усі поля, зокрема надавши номер своєї особистої банківської карти. Після цього надсилаєте заявку та очікуєте на рішення.

Сайт компанії працює 7 днів на тиждень, включно з нічним часом, без перерв на обід, а тому повідомлення щодо рішення за заявкою надійде протягом 10–15 хвилин. Після схвалення гроші моментально зараховуються на карту та переходять у ваше розпорядження.

Ставайте нашим новим клієнтом на найкращих умовах і своєчасно виконуйте свої кредитні зобов'язання, щоб завжди мати цілодобовий доступ до експрес-грошей.

DMCA.com Protection Status