Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Потрібен довгостроковий кредит? Сміливо звертайся в ZEN CREDIT!

Непередбачені витрати можуть виникнути в кожного – терміновий ремонт, покупка побутової техніки, раптова хвороба або можливість купити палаючі путівки на довгоочікуваний відпочинок. У випадку, якщо особистих коштів для оплати цих витрат нема, засмучуватися не варто, адже можна взяти кредит онлайн у Києві або в будь-якому іншому місті, під вигідні відсотки і на тривалий термін.

Сьогодні взяти довгостроковий кредит можна в банку, у приватного кредитора, у мікрофінансовій організації. При зверненні до банківської організації варто бути готовим до того, що процедура одержання споживчої позики може розтягтися на кілька днів і навіть тижнів. Приватні кредитори готові вам допомогти швидко, але вартість їх послуг у вигляді відсотків за користування грошима буде досить високою. МФО ZEN CREDIT – альтернативний, найбільш вигідний спосіб миттєво і без відмови отримати позичку.

На який строк можна взяти позику в ZEN CREDIT?

 Тим, хто планує оформити кредит на карту на тривалий строк, варто звернути увагу на мікрофінансову організацію ZEN CREDIT. Незважаючи на те, що максимальний строк позики становить 30 днів, позичальник має право необмежена кількість раз оформляти пролонгацію кредиту. Для цього досить тільки оплати відсотків за користування грошима.

Таким чином, клієнт одержує можливість на великий строк взяти позичку, і виплачувати її в міру своїх можливостей. Як тільки він зможе оплатити всю суму разом з відсотками, він зможе зробити це в будь-який зручний момент, адже для користувачів ZEN CREDIT передбачене дострокове погашення без яких-небудь штрафних санкцій або схованих відсотків.

Як одержати кредит в ZEN CREDIT?

Оформити мікрокредит на тривалий строк можна цілодобово, з будь-якої крапки країни, перебуваючи в домі, в офісі, у транспорті. Мікрофінансова організація працює у вихідні і святкові дні, а це значить, що незаплановані витрати не застануть вас зненацька і не доправлять значних проблем. Щоб оформити мікропозику, клієнтові знадобиться:

 • Зайти на офіційний сайт МФО ZEN CREDIT.
 • Вибрати розмір позики і підходящий термін.
 • Заповнити онлайн форму заявки, обов'язково вказавши достовірні дані – номер телефону, адреса електронної пошти, банківську карту, дані паспорти і ІПН.
 • Дочекатися рішення кредитної комісії. Це займає не більш 15 хвилин, а при наступному зверненні строк розгляду заявки суттєво скорочується.
 • Одержати гроші в борг на карту банку. Якщо кошти необхідні готівкою, їх можна зняти в будь-якому найближчому банкоматі.

 Незважаючи на те, що оформити довгостроковий кредит онлайн на карту може кожний бажаючий, МФО висуває ряд простих вимог до своїх позичальників. Щоб одержати швидкі гроші в борг під вигідні відсотки, клієнтові необхідно мати мобільний телефон і доступ до інтернету через будь-який пристрій або гаджет. Також важливою і обов'язковою умовою є повноліття позичальника. Тобто, оформити термінову позику на довгий термін можуть особи у віці від 18 років.

Особливості ZEN CREDIT

Компанія ZEN CREDIT, пропонуючи клієнтам оформити позику онлайн на довгий строк, має ряд переваг, завдяки яким користувачі з величезного числа наявних МФО в країні вибирають саме її. А саме:

 • Позичити велику суму можна без відмови. Відсоток схвалення заявок максимально високий і значно відрізняється від конкуруючих компаній.
 • Кредит на тривалий терміноформляється під вигідні відсотки. При першому зверненні відсоткова ставка становить 0%, для кожного наступного позики діє більша знижка.
 • Швидке одержання грошей. З моменту подачі заявки і до зарахування коштів на карту проходить приблизно 15 хвилин.
 • Довідки про доходи і поручителі не потрібні.
 • Процедура здійснюється онлайн, у будь-який час доби.
 • Мінімальний пакет документів – паспорт громадянина України і ІПН.

 Після того, як кредит отриманий, позичальник може витрачати гроші на свій розсуд. Головне, вчасно погасити заборгованість, або оформити пролонгацію. Таким чином, кожний зможе взяти кредит на довгий строк, на вигідних умовах і не витративши багато часу на оформлення і збір документів.

Вам потрібний терміновий кредит на тривалий строк? Звертайтеся!

DMCA.com Protection Status