Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Найдешевші позики

З необхідністю взяти кредит зіштовхується сьогодні усе більше людей. Незаплановані витрати виникають у кожного. Від цього ніхто не застрахований і це нормально. Сфера кредитування в Україні багата пропозиціями, і кожна людина зможе підібрати для себе найбільш вигідні і підходящі умови співробітництва з фінансовими організаціями. Можна звернутися в банк, і оформити споживчий кредит. Але потрібно враховувати, що умови в більшості банківських установ досить серйозні, а виходить, і відсоток за використання коштів буде великою. Дешеві позики пропонують приватні кредитори, але, насправді, під словом «дешеві» ховається безліч підводних каменів, і в реальності відсотки теж не малі. До того ж, безпека такого співробітництва для багатьох є досить сумнівною.

 Як вчинити, якщо необхідно взяти дешевий кредит? Відповідь на це питання є – оформити позику у мікрофінансовій організації ZEN CREDIT. Компанія займає лідируючі позиції на українському ринку мікрокредитування по кількості виданих і оплачених кредитів, і користується величезним попитом серед людей, що бажають одержати кредит онлайн на карту.

У чому секрет успіху ZEN CREDIT?

Популярність МФО ZEN CREDIT пояснюється тим, що компанія пропонує своїм клієнтам вигідні умови і максимально зручне співробітництво. Серед головних переваг, що вигідно виділяють компанію на фоні аналогічних конкуруючих організацій, можна виділити наступні:

 • Просте і зручне оформлення. Заявка подається онлайн. Це дозволяє клієнтові заощаджувати час.
 • Мінімальний пакет документів. Від позичальника знадобиться надати тільки паспорт і ІПН. Підтвердження платоспроможності не потрібно, поручителі також не потрібні.
 •  Найдешевший кредит – перший кредит у МФО ZEN CREDIT, він видається під 0%, а максимальна сума становить до 5000 гривень. Надалі розмір може бути збільшений до 20000 грн.
 • При кожному наступному зверненні позичальник одержує приємну знижку на кредитування.
 • Регулярні акції йі бонусні пропозиції дозволяють клієнтам заощаджувати на мікрокредитах.
 • Швидке ухвалення рішення кредитною комісією. Уся процедура від «А» до «Я» займає не більш 15 хвилин. При повторному оформленні заявки цей термін значно зменшується, адже компанії не потрібна ідентифікація позичальника.
 • Клієнт може, не виходячи з будинку, одержати мікропозики на карту, перебуваючи в Києві, Миколаєві, Ужгороді, або в будь-якому іншому місті країни.

 Як бачимо, звернувшись у мікрофінансову організацію, кожний житель України може оформити найдешевший кредит готівкою.

Що потрібно для оформлення позики?

Для того, щоб одержати позичку в ZEN CREDIT, клієнтові знадобиться витратити всього 15 хвилин свого часу і пройти легку процедуру оформлення. Поетапно вона виглядає так:

 • На сайті ZEN CREDIT, скориставшись кредитним калькулятором, вибрати суму і строк позики.
 • Заповнити форму заявки, вказавши достовірні особисті дані, номер телефону, банківську карту.
 • Після одержання позитивного рішення кредитної комісії підписати договір про співробітництво із МФО.
 • Дочекатися зарахування кредитних грошей на зазначену в заявці карту. Це займає всього пари хвилин.
 • Скористатися позичкою, перевів у готівку в найближчому банкоматі або використовуючи для безготівкового розрахунків.

Незважаючи на всю простоту і легкість оформлення мікропозик, компанія висуває певні вимоги до своїх позичальників.

 • Оформити позику дешево можуть особи у віці від 18 років.
 • Наявність паспорта і ІПН. Інші документи і довідки не потрібні.
 • Наявність телефону з діючим номером національного оператора зв'язку.
 • Доступ до інтернету за допомогою комп'ютера, планшета, смартфона.

МФО ZEN CREDIT передбачила зручний і швидкий спосіб погашення мікрокредиту. Позичальникові досить поповнити свою карту, і, використовуючи особистий кабінет, здійснити переклад коштів на карту банку.

Оформити дешеві кредити в ZEN CREDIT можна цілодобово, і навіть у вихідний і святковий день. Компанія гарантує строгу схоронність усіх даних клієнтів, і забезпечує надійне їхнє зберігання.

Переконайтеся в тому, що ZEN CREDIT – це зручно й вигідно!

DMCA.com Protection Status