Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Гроші в розстрочку

Життя непередбачене, і навіть у людини зі стабільним заробітком можуть трапитися ситуації, у яких позика  в розстрочку просто необхідна: затримують зарплату, терміново потрібно пройти курс лікування, зламався автомобіль, друг вирішив одружитися і ще сотні прикладів. На сьогоднішній день ринок кредитування в Україні переповнений пропозиціями, і вибрати серед них краще досить важко. Більшість здобувачів вибирають послугу онлайн гроші від МФО. Пропозиція дійсна вигідна, і ми спробуємо це довести

Де краще взяти позичку

Перше, що спадає на думку - звернутися в банк. Але кредитування в таких фінансових установах, у порівнянні з послугами МФО, явно програє:

  • ZEN CREDIT пропонує взяти гроші у розстрочку онлайн. Вам не доведеться відстоювати черги в стаціонарних відділеннях банків. Досить просто подати заявку. Компанія працює цілодобово, а значить одержати переказ можна навіть уночі. До слова, запити розглядаються протягом 15 хвилин, у той час як банк може ухвалювати рішення до 5 робочих днів.
  • Щоб одержати гроші в боргу розстрочку, не прийдеться збирати значний пакет документів, уписувати в боргове зобов'язання поручителів і залишати забезпечення. Позичка видається всім повнолітнім здобувачам по паспорту та ІПН. Головна відмінність мікрокредитування від споживчого кредиту - для оформлення останнього доведеться надати довідку про доходи, МФО такої умови не висуває.
  • Якщо ви оформляєте кредит у банку, потрібно пояснити, навіщо він вам потрібний. Мікрокредити нецільові, тобто витрачати кошти можна на що завгодно. Оформлення мікропозики в принципі проходить без спілкування зі співробітниками кредитного відділу, що важливо, якщо ви прагнете уникнути особистого контакту.
  • У МФО гроші у розстрочку без відсотківможуть оформити нові клієнти, а в деяких випадках і постійні позичальники. Банки таких пропозицій не роблять в принципі.
  • Відсоток за використання мікрокредиту нараховується щодня, так що ви зможете легко порахувати остаточну переплату.

Для ZEN CREDIT не важливий кредитний рейтинг, рівень доходу, місце проживання, так що ви практично гарантовано одержите схвалення.

Як оформити заявку 

Оформлення заявки на гроші в боргу розстрочку не займе більше 15 хвилин:

  • Зайдіть на офіційний сайт ZEN CREDIT, і самостійно сформуйте кредитний портфель, указавши суму і термін кредитування.
  • Пройдіть анкетування. Для цього необхідно внести мінімальну кількість інформації про себе у відповідні поля бланка.
  • Пройдіть верифікацію. У такий спосіб мікрофінансова компанія перешкоджає шахрайським діям. 
  • Підпишіть договір. Оскільки взяти грошів боргу розстрочку можна дистанційно, замість особистого підпису вводиться код зі смс, який прийде на вказаний в анкеті номер телефону.
  • Отримайте грошовий переказ на карту. 

Повернути позику також просто, як і оформити її. Можна скористатися формою в особистому кабінеті на сайті МФО: ввести реквізити карти і суму, після чого кошти автоматично переводяться на рахунок мікрофінансової компанії. Якщо такий спосіб вам не підходить, можна заплатити готівкою через термінал самообслуговування, або зробити переказ з банківської карти по реквізитах МФО.

На який строк можна взяти мікрокредит

В ZEN CREDIT гроші у розстрочку можна взяти на термін від 1 до 30 днів. Це оптимальні строки, оскільки відсоток нараховується щодня, і більш тривале використання кредитних коштів буде для здобувача не вигідним. Якщо ви бачите пропозиції на півроку або рік, уважно порахуйте переплату. Такі кредитні портфелі пропонують компанії, для яких головний пріоритет - швидке збагачення. Ми ж націлені на довгострокове співробітництво, тому пропонуємо здобувачам оптимальні умови кредитування. 

Що робити, якщо не встигаєте повернути позику у строк

Іноді фінансові проблеми затягуються, і в строк повернути кошти не виходить. ZEN CREDIT пропонує позичальникам простий спосіб уникнути нарахування штрафних відсотків і не зіпсувати кредитну історію - пролонгація. Наприклад, якщо ви взяли гроші на 30 днів, і оформили пролонгацію, повернути його можна навіть через 3 місяця. Про деталі надання послуги можна довідатися в операторів гарячої лінії.

DMCA.com Protection Status