Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Гроші під відсотки

Від ситуацій, коли потрібні терміново гроші, не застрахований ніхто. Вирішень подібної проблеми може бути безліч: взяти кредит онлайн на карту, позичити у фіз. особи (знайомого) під розписку, взяти позику у банку. Практично будь-який варіант передбачає винагороду за використання коштів. Сьогодні гроші під відсотки стали нормальною практикою і здатні стати екстреною фінансовою допомогою – головне правильно вибрати кредитора (інвестора) і уважно ознайомитися з умовами. Все частіше користувачі віддають перевагу МФО, зокрема ZEN CREDIT.

Переваги компанії

В ZEN CREDIT вам запропонують не тільки чесні, прозорі умови, але і ряд інших переваг:

 • Перший раз можна позичити гроші в розмірі до 5000 грн. під 0% на 30 днів;
 • Повторний кредит йде зі знижкою 50%;
 • Усе оформляється онлайн
 •  При регулярному співробітництві можна одержати кредит до 20 000 грн на 3 місяця;
 • Оформлення може зайняти всього 15 хвилин;
 • Не потрібні довідки про доходи і додаткові гарантії;
 • Гарантія безпеки – вам не варто турбуватися про захист своїх даних.

Завдяки цьому ви можете вирішити свої матеріальні труднощі швидко і не виходячи з будинку одержати потрібну суму.

Як оформити позичку в ZEN CREDIT?

Сама процедура оформлення гранично проста:

 • Вам потрібно вибрати суму і термін, на який ви хочете взяти гроші під відсотки;
 • Заповнюєте заявку на сайті компанії;
 • Чекаєте рішення про видачу коштів;
 • Одержуєте гроші.

При цьому повинні виконуватися проста умова: вам потрібно мати паспорт, ІПН і діючу карту будь-якого вітчизняного банку. Процедура проста і доступна всім громадянам України, що досяглися 18-літнього віку.

Є думка, що в таких компаніях беруть великі відсотки, тому варто роздивитися можливість отримати кредит від приватної особи. Насправді не всі готові дати гроші незнайомим людям, та і шахраїв отут багато, особливо серед тих, хто дає оголошення.

Чим небезпечні позики від приватних осіб?

Небезпека несе в собі не сам борг, а недостатнє знання всіх особливостей оформлення відносин з позикодавцем. Для того, щоб обидві сторони були впевнені в захисті своїх інтересів, гроші в борг під відсотки повинні правильно оформлятися з юридичної точки зору. Так, розписка обов'язково засвідчується нотаріально, що підтверджує факт того, що вам були видані кошти в борг. Там вказується сума строки і дані учасників угоди.

Якщо це оформляється з порушеннями, без винного супроводу, ви навіть можете не побачити грошей, а по паперах бути боржником. Щоб уникнути такої ситуації, краще взяти позику під відсотки в компанії ZEN CREDIT.

Ми займаємо всім на вигідних і прозорих умовах при мінімумі документів у режимі 24/7. Це краще готове рішення, особливо на екстрений випадок, коли можливість одержати позику грошей під відсотки дійсно необхідна.

DMCA.com Protection Status