Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Чернівцях

Інколи фінансові складнощі спонукають шукати кредитора, у якого можна отримати позику в екстреному порядку. Жителі будь-якого міста України можуть зіткнутися з потребою позичати, і Чернівці — не виняток. Якщо фінанси потрібні дійсно терміново, безальтернативно найкращим варіантом стане моментальний кредит онлайн на карту. Так, деякі МФО пропонують клієнтам «розплачуватися» за швидкість високою процентною ставкою. Але тільки не ZEN CREDIT.

Фінансові умови кредитного договору

Відсоткова ставка залежить від того, якого разу позичальник звертається у нашу МФО. Так, клієнтам-новачкам пропонуються особливі умови — отримання до 5000 гривень на карту без переплати. Компанія дійсно пропонує 0% переплати за першого звернення! Для тих, хто звернувся вдруге, діє процентна ставка 0,675%, втретє і вчетверте — 0,6%, вп'яте — 0,45%. Позики доступні на суму до 20 000 гривень, що набагато перевищує кредитний ліміт в більшості українських МФО.

Швидкість та простий сервіс

Взяти кредит у Чернівцях через ZEN CREDIT так само просто, як і в Києві, Одесі, Полтаві та будь-якому іншому населеному пункті України. Важливе не місце проживання, а лише факт наявності громадянства України, паспорта громадянина цієї країни, ІПН, номера мобільного телефону та банківської карти, на яку й буде здійснено переказ. Також, щоб скористатися нашими послугами, потрібно досягти повнолітнього віку.

Всі операції, починаючи з заповнення заявки і закінчуючи приємними витратами грошей, відбуваються в режимі онлайн. Клієнтові потрібно лише мати доступ в Інтернет, щоб швидко, без зайвої бюрократії (наприклад, без довідки про доходи) і на максимально вигідних умовах оформити кредит у Чернівцях. Процес кредитування триває не більше 20 хвилин.

DMCA.com Protection Status