Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Чернігові

У деяких випадках потрібно максимально швидко отримати гроші на руки для вирішення фінансових питань. Взяти кредит готівкою в Чернігові можна в різних компаніях: в банках, ломбардах, кредитних спілках, офісних МФО. Але є альтернатива — кредитування в МФО «ZEN CREDIT». Вона допомагає тим, кому дійсно терміново потрібні кошти, і так, що не треба кудись іти, довго чекати робочого часу офісу та подальшого схвалення. Наша компанія пропонує отримання грошей на карту, і цей спосіб можна вважати менш вигідним тільки в тому разі, якщо у вас немає власної банківської карти. Що стосується зручності та вигоди, найкращий, безперечно, саме цей варіант.

Переваги кредиту безготівково:

  • Нецільове призначення. Гроші від нашої МФО надаються на будь-які потреби, їх можна витрачати на власний розсуд. Коли ви оформляєте позику, не повідомляєте про цілі укладання угоди.
  • Швидкість. Це послуги моментального типу. Все оформлення триває лічені хвилини, оскільки не вимагає вільного менеджера — ви самі формуєте свою заявку.
  • Доступність. Щоб подати заявку, нікуди не потрібно йти — це відбувається онлайн, після візиту на сайт кредитора. Для оформлення вимагається мінімум документів, і не важливо, де ви зараз перебуваєте (в рамках України).

Переваги роботи з нами

Мучить питання, де швидко взяти кредит у Чернігові? Звернення у мікрофінансову організацію стане найкращим варіантом. Адже для видачі коштів на карту зазвичай потрібно не більше півгодини, достатньо тільки документів, що посвідчують особу — взяти позику можна за паспортом та ідентифікаційним кодом. Водночас немає потреби в поручителях, можна обійтися навіть без довідки про доходи, застави та інших гарантій надійності клієнта, які зазвичай потрібні банку в таких ситуаціях.

Якщо вам потрібні гроші в борг у Чернігові без великих переплат, наша компанія запропонує стандартну процентну ставку в 1,5%. Видається сума від 200 до 20000 грн на термін від 1 дня до 30 днів з можливістю продовження. Вперше можна отримати до 5000 грн і лише під 0%. Надалі величина кредитного ліміту зростає. Кредитор працює цілодобово та без вихідних.

«ДЗЕН КРЕДИТ» у Чернігові пропонує оптимальні фінансові умови, блискавичне оформлення та істотні суми (більші, ніж у інших МФО України), поєднує в собі найкращі якості, притаманні європейським мікрофінансовим організаціям. Беріть гроші до зарплати без відмови та на прозорих умовах.

DMCA.com Protection Status