Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Подати заявку

Кредит в Черкасах

Якщо порівнювати споживчий кредит готівкою в Черкасах з онлайн-кредитуванням на карту, переваги мікрокредитів очевидні:

  • відсутність бюрократії та формалізму;
  • швидкий розгляд заявок;
  • низькі вимоги до клієнтів;
  • можливість отримання грошей з поганою кредитною історією;
  • можливість отримання грошей в будь-який час доби.

Однак такий кредит у Черкасах все ще беруть з певним побоюванням — причиною цьому висока процентна ставка, з оплатою якої можуть виникнути складнощі. Однак позика онлайн в Україні може бути зовсім недорогою, адже чимало мікрофінансових організацій прагнуть зробити свої послуги більш доступними для найширшої аудиторії. Приклад цього — компанія ZEN CREDIT, що пропонує взяти кредит у Черкасах на максимально вигідних для вас умовах.

Якщо Ви позичаєте невелику суму до зарплати у своїх друзів чи родичів, то у переважній більшості випадків повертаєте таку саму кількість грошей, яку позичали — навряд чи найкращий друг чи батьки вимагатимуть від вас сплати відсотків. Так ось, ми створили всі умови, щоб наші клієнти відчували себе так само комфортно й не переживали з приводу високої оплати. У цій доброзичливій компанії першу позику можна отримати за нульовою ставкою, без довідки про доходи та без зазначення мети кредитування.

Щоправда, надалі платити все ж доведеться. Але й тоді ваші витрати за мікропозикою будуть мінімальними — під час другого звернення ставка складе 0,675%, під час третього й четвертого — 0,6%, за п'ятого — 0,45%. Доступна сума для нових клієнтів становить 5000 гривень, а починаючи з шостої позики зростає до 20000 гривень за ставкою 1,5% на день. Так що позичити потрібну суму до зарплати наразі зовсім не складно, і немає ніякої потреби обтяжувати своїми фінансовими проблемами друзів і знайомих — ми завжди готові надати оперативну допомогу.

Щоб узяти гроші в борг у Черкасах, треба докласти мінімум зусиль — зареєструватися на сайті компанії ZEN CREDIT, заповнити заявку на потрібну суму, підписати електронний договір за допомогою надісланого СМС-коду. Всі ці дії тривають до 20–30 хвилин, після чого гроші надсилаються на карту клієнта. Мікрокредит можна оформити терміново, у будь-який зручний час, адже сервіс працює в режимі онлайн цілодобово, без перерв та вихідних.

DMCA.com Protection Status