Хороше життя без зайвих витрат? Це реально

Хороше життя без зайвих витрат? Це реально

Сучасний світ вимагає від нас постійних витрат. Випуск нових моделей відомих брендів, реклама, бажання мати щось не просто гарне, а обов'язково найкраще, чим у інших — ось причини, які змушують людей витрачати більше, ніж вони могли б. Причому без будь-якої серйозної практичної користі.

Звісно, інколи хочеться побалувати себе чимось брендовим, тим більше що брендові речі зазвичай дуже високої якості. Заради гарної і потрібної речі можна навіть взяти кредит онлайн без довідки про доходи, але не варто гнатися за брендом на постійній основі. Особливо в умовах існування менш розпіарених і дорогих аналогів, які не поступаються в якості.

Отже, щоб почати комфортно жити відповідно до своїх достатків, слід дотримуватися кількох основних правил.

Свідомий вибір

Не допускайте того, щоб реклама чи думка більшості вирішували за вас. Припустимо, ваша улюблена компанія випускає новий смартфон. Або, припустимо, нову модель кросівок — не важливо, принцип один і той же. Не варто думати, що нове — означає найкраще, а отже, необхідно вам. Якщо ваш смартфон влаштовував вас з об'єктивних причин до виходу новинки, він що, різко став гіршим після її презентації? Або кросівки різко втратили свій ще вчора приємний для вас зовнішній вигляд, чи почали протікати?

Якщо збираєтеся купувати якусь новинку, спробуйте раціонально подумати — чи дійсно це вам так терміново необхідно? Припустимо, вам потрібно, щоб смартфон підтримував обрану вами низку додатків, мав пристойну камеру і не розряджався протягом певної кількості годин. Ваш старий телефон відповідає всім цим вимогам. То чи є сенс проробляти дірку в своєму бюджеті просто заради того, щоб побалувати себе новинкою?

Не завжди потрібно гнатись за дорогим брендом. Менш відомі виробники можуть запропонувати вам варіант не гірший. Оцінюйте купівлю за критеріями, які об'єктивно можуть бути оцінені в категорії «краще-гірше», а не за логотипом бренду.

Жити відповідно до своїх достатків

Як уже було сказано, кредити іноді можуть реально врятувати. Форс-мажорні обставини, незаплановані витрати, хвороба, аварія — та що завгодно — можуть стати причиною взяття кредиту, і це нормально. Припустимо, у вас зламався холодильник. Без цієї побутової техніки складно уявити нормальне комфортне життя. Грошей на придбання нового тут і зараз у вас може не бути, а відкладати = не можна. У такому разі споживчий кредит — дійсно хороше рішення.

Але якщо вам сподобалося брендове взуття, дорогуща косметика чи щось таке, коли у вас є подібні речі чи можна придбати гідну альтернативу за значно більш прийнятною ціною, то купувати подібне — це жити невідповідно до своїх достатків. Підрахуйте, скільки ви заробляєте в день і вирішіть — чи варті фірмові кросівки цілого робочого тижня? Чи розумно проробляти дірку у своєму бюджеті заради, відверто кажучи, показухи?

Як уже говорилося раніше, ніхто не забороняє зрідка балувати себе речами, які можуть бути об'єктивно вам не по кишені, але які дуже хочеться придбати. Однак не варто перетворювати своє життя на вічний пошук грошей на задоволення своїх споживчих примх. Тоді й на дійсно важливі покупки завжди вистачатиме фінансів.

Не платіть посередникам

Купівля будь-яких речей у магазинах — це завжди переплата. Будь-який магазин витрачає гроші на оренду приміщення (або на те, щоб «відбити» його вартість у разі купівлі приміщення власником магазину), на зарплату співробітникам, на світло, опалення і так далі. Плюс він повинен отримувати хоч якийсь прибуток. Досягти цього можна лише шляхом встановлення націнки на запропоновані товари.

Саме тому товари в Інтернет-магазинах часто дешевші. Єдиним недоліком такої купівлі є час. У звичайний магазин ви йдете у зручний для вас час, відразу купуєте товар і можете розпоряджатися ним. В Інтернет-магазині такої можливості немає, а отже, вам доведеться чекати на доставку товару. Але якщо покупка, так би мовити, «не горить», то краще почекати кілька днів, ніж переплачувати. Особливо якщо мова йде про дорогі товари, де різниця, залежно від того, де ви купуєте, може обчислюватися тисячами гривень.

Ця порада не поширюється на придбання недорогих товарів. Їх купівля через Мережу може виявитись навіть дорожчою, ніж у звичайному магазині, оскільки доставку поштою часто оплачує покупець. І ця доставка може бути дорожчою, ніж встановлена магазинами націнка. Але якщо придбання дійсно масштабне і дороге, краще заощадити і замовити його через Інтернет.

Повернутися до списку новин

Новий клієнт

Постійний клієнт

Сума на руки

200

5000

Термін

1

30

Відсотки

0%

Сума позики

1500 ГРН

Всьго до сплати

2500 ГРН

Промокод

Подати заявку

Підписка на розсилку

Не пропустіть жодної важливої новини від нашої компанії, щоб завжди отримувати найвигідніші умови кредиту

DMCA.com Protection Status